📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Partneris
25 žinutės · 4,911 peržiūros
🕐 2014-01-05 20:24 #1
Sveiki noriu paklausti gal kas zinot ar galima pvz i video muzika kokia ideti, drauga sake jei idesi muzika nebegalesi buti yt partneriu ar tiesa? [Pinigu negausi uz video]
🕐 2014-01-05 20:27 #2
dainos tavo video turi netureti autoriniu teisiu (noncopyrighted) nes kitaip YT gali issimti tavo video ar iteikti grazia bauda.
🕐 2014-01-05 20:28 #3
heLy parašė:
dainos tavo video turi netureti autoriniu teisiu (noncopyrighted) nes kitaip YT gali issimti tavo video ar iteikti grazia bauda.


Nieko blogo nepadarys , tiesiog užbanins acc ir viskas.
🕐 2014-01-05 20:43 #4
Taip kaip reikia padaryti kad mano video nebutu autoriu teisiu kai muzika kokai uzdedu?
🕐 2014-01-05 20:46 #5
Gali kurti savo muziką ir ją užmesti, bet to tikriausiai nedarysi..
🕐 2014-01-05 20:50 #6
Nu jo tikrai nekursiu...
🕐 2014-01-05 21:03 #7
muzika galima kelti, bet tik lietuviu kurybos. as pvz ikeles i YT kelis muzikos klipus ir niekas neprisikabino.
🕐 2014-01-05 21:14 #8
O jei koks remix, mix bus nk neprisikabintu gauciau litus uz partneriste?
🕐 2014-01-05 21:16 #9
auga parašė:
O jei koks remix, mix bus nk neprisikabintu gauciau litus uz partneriste?

Kad gautum tuos pora litu nemazai views turi gauti.
🕐 2014-01-05 21:17 #10
BaconStrip parašė:
[quote]auga parašė:
O jei koks remix, mix bus nk neprisikabintu gauciau litus uz partneriste?

Kad gautum tuos pora litu nemazai views turi gauti.[/quote]


*centus
🕐 2014-01-05 21:19 #11
Zinau gal...
🕐 2014-01-05 21:21 #12
100view=1lt? :D
🕐 2014-01-05 21:21 #13
tyrasvyras parašė:
100view=1lt? :D

Tada as jau virs 100 pinigu tureciau...
🕐 2014-01-05 21:25 #14
tyrasvyras parašė:
100view=1lt? :D


Kadangi mums lietuviams nesiseka su valdžia , tai mums per YT moka centus , pvz. net jeigu tu būtum toks pat populiarus kaip ir PewDiePie ar Smosh , tu už tai vis tiek gautum tik centus ir viskas.
🕐 2014-01-05 21:28 #15
FeelingHigh parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
100view=1lt? :D


Kadangi mums lietuviams nesiseka su valdžia , tai mums per YT moka centus , pvz. net jeigu tu būtum toks pat populiarus kaip ir PewDiePie ar Smosh , tu už tai vis tiek gautum tik centus ir viskas.[/quote]

Nu gautum kokius 2 lt po 1 centa monetomis :D

P.s. yay 1000 posts (party)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti