📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Acer GAMER'S E1-530G
28 žinutės · 7,151 peržiūros
🕐 2014-02-06 20:36 #1
Sveiki, taigi pagal kainą iki 1300Lt, šitas kompiuteris manau geriausiausias http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Acer/Acer_GAMERS_E1-530G_/_156_L/NXMEUEL018/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=527034
Na, tai kaip manot, pavežtų GTA IV ant max settings ar ant Medium-High settings, nes yra video kur rodoma, kad žaidime yra ~35 FPS, bet nėra settins parašyta. Na sakykit savo nuomones, ar geras, ar vež naujausius žaidimus tokius kaip Battlefield 4, CoD Ghost, GTA V ir t.t Nesvarbu kokie settings jų būtųų, svarbu, kad būtų ne mažiau kaip 30FPS. Man reikia žinot ar jis tikrai geras žaidimams, tik nesiūlykit kitų, ar brangesnių, sakykit nuomonę kaip jis vilks žaidimus, nes aš jį ruošiuos pirkt.
🕐 2014-02-06 20:41 #2
bf4 gerai ant medium veš,dėl ghosts nežinau nors pas mane irgi stovi 720m,o gta 5 turėtų irgi medium high gerai eiti,pirk už tokią kainą pigus labai.O gta 4 veš ant high bet shadows off.Dėl procesoriaus tai galėtum ir su i3 paimti,ne su pentium.
Redaguota 2014-02-06 20:42
🕐 2014-02-06 20:45 #3
Arturas17 parašė:
bf4 gerai ant medium veš,dėl ghosts nežinau nors pas mane irgi stovi 720m,o gta 5 turėtų irgi medium high gerai eiti,pirk už tokią kainą pigus labai.O gta 4 veš ant high bet shadows off.Dėl procesoriaus tai galėtum ir su i3 paimti,ne su pentium.

Oho :O Nemaniau, kad jis toks galingas, dėkoju tau už man svarbią nuomonę, o kaip tu manai, kiek jis metų man bus tinkamas žaidimams?
🕐 2014-02-06 20:49 #4
Lukasamba parašė:
[quote]Arturas17 parašė:
bf4 gerai ant medium veš,dėl ghosts nežinau nors pas mane irgi stovi 720m,o gta 5 turėtų irgi medium high gerai eiti,pirk už tokią kainą pigus labai.O gta 4 veš ant high bet shadows off.Dėl procesoriaus tai galėtum ir su i3 paimti,ne su pentium.

Oho :O Nemaniau, kad jis toks galingas, dėkoju tau už man svarbią nuomonę, o kaip tu manai, kiek jis metų man bus tinkamas žaidimams?[/quote]

Gal kokius 2 metus žiūrint kokius žaisi.
🕐 2014-02-06 20:57 #5
GTA IV su med, beveik high gali eit.
Bet naujausius su 30 stabiliu fps tai nebent low- med.
🕐 2014-02-06 20:59 #6
Call of Duty : Ghosts kiek zinau nelabai nori veikti su 4GB ram.
🕐 2014-02-06 21:25 #7
Turiu Aspire 5750ZG taip pat iš kilobaito pirktas prieš daugiau nei metus turiu Pentiumą B960 2,2 nVidia GT630M 8gb ramo, BF4 ultra eina su GPU 875/1040. Taip , kad apsimok pirkt, tik nežinau kiek dėl gpu. + Man GTA IV 60fps ėjo su max setais.
🕐 2014-02-06 21:37 #8
O kiek šitas pc būtų tinkamas šeip naudojimui mokslam ir internetui jeigu jau po 2 metų nebus tinkamas žaidimams?
🕐 2014-02-06 21:59 #9
Bet jugi procesorius yra gan silpnas, nes tik 1.8 ghz dual core. Kaip manot, per GTA IV ant maks settings, koks būtų fps ?
🕐 2014-02-06 22:05 #10
Lukasamba parašė:
Bet jugi procesorius yra gan silpnas, nes tik 1.8 ghz dual core. Kaip manot, per GTA IV ant maks settings, koks būtų fps ?



aš kai žaidžiau tai 47 žiūrint į dangų o kai veiksmas 31,būna iki 20fps nusirita kai map krauna.
🕐 2014-02-06 22:47 #11
Arturas17 parašė:
[quote]Lukasamba parašė:
Bet jugi procesorius yra gan silpnas, nes tik 1.8 ghz dual core. Kaip manot, per GTA IV ant maks settings, koks būtų fps ?



aš kai žaidžiau tai 47 žiūrint į dangų o kai veiksmas 31,būna iki 20fps nusirita kai map krauna.[/quote]
Kaip suprast map krauna ?
🕐 2014-02-07 11:44 #12
Lukasamba parašė:
[quote]Arturas17 parašė:
[quote]Lukasamba parašė:
Bet jugi procesorius yra gan silpnas, nes tik 1.8 ghz dual core. Kaip manot, per GTA IV ant maks settings, koks būtų fps ?



aš kai žaidžiau tai 47 žiūrint į dangų o kai veiksmas 31,būna iki 20fps nusirita kai map krauna.[/quote]
Kaip suprast map krauna ?[/quote]

Nu,kai krauna tekstūras žaidimo.
🕐 2014-02-07 13:33 #13
Ghz gali but ir daugiau su turbo boost manau kad daugiau uzsiturbins. Nezinau tiksliai ar taip bus bet. Kilobaitas ant daugelio pc neraso ghz su turbo boost tik paraso ten 1.8ghz ir viskas nesuprantu kodel. Vienas pvz buvo 2.6-3.2ghz db raso 1.8 ghz tai irgi ten jie biski
🕐 2014-02-07 14:25 #14
na tu ir butum apsigaves,kaip tu neziuri kad pigu.lt yra gt 720 m 2gb vaizdo plokste su 1300 kaina.o cia 1300 ir su 1 gb vaizdo plokste.
🕐 2014-02-07 14:31 #15
Lukasamba parašė:
Sveiki, taigi pagal kainą iki 1300Lt, šitas kompiuteris manau geriausiausias http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Acer/Acer_GAMERS_E1-530G_/_156_L/NXMEUEL018/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=527034
Na, tai kaip manot, pavežtų GTA IV ant max settings ar ant Medium-High settings, nes yra video kur rodoma, kad žaidime yra ~35 FPS, bet nėra settins parašyta. Na sakykit savo nuomones, ar geras, ar vež naujausius žaidimus tokius kaip Battlefield 4, CoD Ghost, GTA V ir t.t Nesvarbu kokie settings jų būtųų, svarbu, kad būtų ne mažiau kaip 30FPS. Man reikia žinot ar jis tikrai geras žaidimams, tik nesiūlykit kitų, ar brangesnių, sakykit nuomonę kaip jis vilks žaidimus, nes aš jį ruošiuos pirkt.


Max pamirks.. nevilks nieko su tokiu dazniu. panasiu spec tr pazystamas pc, nevekla nieko. World of Tanks su strigimai veike net. dekis stacionara, tas vez viska ant mid kazkur
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti