🕐 2014-03-04 19:34
#1
Kodėl nuo vietos crashina ir crashina?
Atsitrenkia su mašina į mane,arba aš į 'kažką' ir išmeta crash.
Išeini iš pastato pvž banko ir vėl crashina.
Galiausiai dabar visai negaliu prisijungt,nes kai objektus užkrauna crashina vėl.
Kame problema?
Atsitrenkia su mašina į mane,arba aš į 'kažką' ir išmeta crash.
Išeini iš pastato pvž banko ir vėl crashina.
Galiausiai dabar visai negaliu prisijungt,nes kai objektus užkrauna crashina vėl.
Kame problema?
