🕐 2014-03-22 16:44
#1
Sveiki
gal kas zinot ,kaip issprest problema del joystick?
Esme tame jog pries savaite viskas veike normaliai , bet dabar kai bandau prisijung ACME joystick raso "device is not recognized ....."
ieskojau problemos sprendimo internete taciau joks budas nepadejo...
gal kas zinot ,kaip issprest problema del joystick?
Esme tame jog pries savaite viskas veike normaliai , bet dabar kai bandau prisijung ACME joystick raso "device is not recognized ....."
ieskojau problemos sprendimo internete taciau joks budas nepadejo...
