📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
device is not recognized
10 žinutės · 2,659 peržiūros
🕐 2014-03-22 16:44 #1
Sveiki
gal kas zinot ,kaip issprest problema del joystick?

Esme tame jog pries savaite viskas veike normaliai , bet dabar kai bandau prisijung ACME joystick raso "device is not recognized ....."

ieskojau problemos sprendimo internete taciau joks budas nepadejo...
🕐 2014-03-22 16:45 #2
Gal su driver'iais kažkas?
🕐 2014-03-22 16:50 #3
na nezinau
vakar perrasiau windows ir surasiau driverius is naujo ,bet vis tiek tas pats
🕐 2014-03-22 16:50 #4
na nezinau
vakar perrasiau windows ir surasiau driverius is naujo ,bet vis tiek tas pats
🕐 2014-03-22 17:08 #5
Acme produktas.
🕐 2014-03-22 17:11 #6
manyciau....
🕐 2014-03-22 17:12 #7
Pas mane Joystickai tai Logitech G940 , Pirkau su kompu uz 1000LT .
Ir iki dabar veikia . 4Metai ..
🕐 2014-03-22 17:15 #8
tai mano sitas acme kiek atsimenu maziausiai 2 jau du metus turiu ir viskas veike puikiausiai...
Nezinau gal ir joystick kaltas bet bent jau dbr tai nera noro nauja pirkt
🕐 2014-03-22 17:24 #9
O kaitaliojant USB portus bandei? Speju gulteliui kirdyk.
As padariau tokias isvadas, kad geriau isigyti originalu naudota pulteli, negu nauja kokios pigesnes firmos.
Redaguota 2014-03-22 17:24
🕐 2014-03-22 18:00 #10
taip bandziau .
turbut ir reikes geresnes firmos pirkt..
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti