Sveiki, mastau sukurti savo nauja gaming kanala. Noreciau paklausti jusu nuomones, ar butu ziurinciu? Turiu Xbox 360, nebloga PC ir PS4, manau kad pagrinde zaisciau PS4 zaidimus, todel nes tikrai dar nedaugelis kuria PS4 zaidimu gameplay'us (turiu omeny lietuvius) pats gyvenu UK taigi man problemu naujausius zaidimus isigyti nebutu. Mastau pradeti zaisti Infamous Second Son. Tai va ar butu susidomejusiu zmoniu? Dekui uz nuomones.
Dawaj nupirk man kompą. Už shipping'ą į Lietuvą sumokėsiu pats (jei toks turtingas, kad PS4 žaidimus pirkt :D) :DD
O jei į temą, šiaip apsimoka. Pats žiūrėčiau turbūt
Kodel turtingas ? :D Nera cia brangu PS4 zaidimai palyginus su uzdarbiu, pragyvent ir ant PS4 uztenka :D . Smagu kad ziuretum, idomu ka kiti mano :) Nes kazkaip del ten kokiu 20 perziuriu tai nelabai norisi kurt :D
Smagu kad lietuviai nestabareja vien tik su SAMP'ais ir CS'ais. Sekmes Tau.
Aciu jums, mastau nuo kitos savaites pradeti filmuot kazka :)
Taip, pradėk :D. P.S. Per klaidą paspaudžiau vietoj Taip, Ne. Tai nekreipk ten dėmesio :D