📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Del fotoaparato
14 žinutės · 3,046 peržiūros
🕐 2014-04-12 16:03 #1
Sveiki, noriu jusus paklausti koki fotoaparata rinktis Samsung WB30F ar Sony DSC-W830 ir kodel? Kuo geresnis?
Nesupratau kodel taip kainos skiriasi:
http://www.skytech.lt/ecwb30fzbpbe2-samsung-wb30f-kompaktinis-skaitmeninis-fotoaparatas-162-iso-803200-p-159317.html
http://pigu.lt/skaitmeniniai_fotoaparatai/skaitmeninis_fotoaparatas_samsung_wb30f?id=3972794&mid=2845568
Gal koplektacija...
Ir ar apsimoka pirkti daiktus is skytech.lt?

Lauksiu jusu komentaru :)
🕐 2014-04-12 18:27 #2
Nežinau. Čia tau reikia rinktis :) Tie patys fotikai, tik skirtingom kainom :D
🕐 2014-04-12 20:13 #3
Jeigu nori pasitaskyti pinigais tai imk brangesni :D
🕐 2014-04-12 20:57 #4
Laukiu dar komentarų :)
Redaguota 2014-04-12 22:25
🕐 2014-04-12 22:28 #5
Tie pigu.lt užsikelia kainas. Imk iš skytech'o. Ten apsimokiau ir patikimiau . ;)
🕐 2014-04-12 22:28 #6
Su "muilinėm" neapsimoka prasidėt , geriau nusipirkt touch-phone'ą su galingesne kaina (nes pas juos "muilinų" lygio kameros , neretai netgi geresnės) arba pataupyk daugiau pinigų ir nusipirk rimtesnį veidrodinį fotoaparatą.
Redaguota 2014-04-12 22:29
🕐 2014-04-12 22:42 #7
Tai man nereikia labai gero to fotiko..
Redaguota 2014-04-12 22:43
🕐 2014-04-12 23:09 #8
Imk iš Skytech ir viskas, už tokia kaina bus geras dalykas, gausi 16Mpx kamera,kas tikrai nėra blogai už tokia kaina.
🕐 2014-04-12 23:12 #9
Gal kas zinot ar tie samsung'ai yra geri, ar lengva valdyti?
🕐 2014-04-12 23:31 #10
Paprastuciai jie,tikrai nesunku :)
🕐 2014-04-12 23:43 #11
O kaip su Samsung WB30F ar yra lietuviu kalba?
http://www.skytech.lt/ecwb30fzbpbe2-samsung-wb30f-kompaktinis-skaitmeninis-fotoaparatas-162-iso-803200-p-159317.html
🕐 2014-04-13 11:51 #12
WB30F kiek geresnis, bet šiaip norėjau pasakyti tą patį kaip ir FeelingHigh - dabar jau telefonuose tokiu pat gerumo kameros yra, jei nori taip pafotkint, o jei nori jau ko nors rimtesnio, tai imk geriau uz kokius 2000 Canon'a gera, tai ilgam užteks, nes tiems kad ir išvis pasenus galima superines nuotraukas išgauti su visokiais objektyvais.
🕐 2014-04-13 11:53 #13
legius400 parašė:
WB30F kiek geresnis, bet šiaip norėjau pasakyti tą patį kaip ir FeelingHigh - dabar jau telefonuose tokiu pat gerumo kameros yra, jei nori taip pafotkint, o jei nori jau ko nors rimtesnio, tai imk geriau uz kokius 2000 Canon'a gera, tai ilgam užteks, nes tiems kad ir išvis pasenus galima superines nuotraukas išgauti su visokiais objektyvais.

Gal zmogus negali tiek leist sau... Nekiekvienas turi tiek lesu...
🕐 2014-04-13 12:44 #14
Aš biški nesuprantu,jei žmogui reikia paprasto fotiko,tai kam jam tie geri,profesionalus kur po 2K.
Kur sumokėjęs 4 kart mažiau gaus visai parodų dalyką, o ne 2K ,na bent žiūrint į ateitį,bet nemanau ar apsimoka imti dalyką už 2K.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti