📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Pagalbos del filmu siuntimu..
18 žinutės · 4,512 peržiūros
🕐 2014-05-03 09:57 #1
Sveiki, taigi man reiketu parsiusti filmu, ir butu gerai kad nereiketu siusti per filmai.in, nes ten su taskais, o mano paskyroj ten yra vos 2 taskai... ir prasau, man reiketu kokio tinklalapio, kur galeciau parsisiusti filmu nemokamai, ir kad neuzimtu daug vietos (MB;GB).
Busiu labai dekingas :))
🕐 2014-05-03 10:05 #2
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.
Redaguota 2014-05-03 10:06
🕐 2014-05-03 10:08 #3
radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......
🕐 2014-05-03 10:10 #4
High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......[/quote]

Tai tada nusipirk torrent.ai acc jei neturi.
🕐 2014-05-03 11:44 #5
radex parašė:
[quote]High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......[/quote]

Tai tada nusipirk torrent.ai acc jei neturi.[/quote]

Eik tu nx, ar gerai? as praciau siustis, o ne pirkt *s torrent'u acc nx. apsisik savo tais torrentais.
🕐 2014-05-03 11:47 #6
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

K Ū R V A KAIP PRAMUŠE :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
🕐 2014-05-03 11:49 #7
High-Five parašė:
Sveiki, taigi man reiketu parsiusti filmu, ir butu gerai kad nereiketu siusti per filmai.in, nes ten su taskais, o mano paskyroj ten yra vos 2 taskai... ir prasau, man reiketu kokio tinklalapio, kur galeciau parsisiusti filmu nemokamai, ir kad neuzimtu daug vietos (MB;GB).
Busiu labai dekingas :))


kaip čia suprast ?
🕐 2014-05-03 11:55 #8
High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
[quote]High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......[/quote]

Tai tada nusipirk torrent.ai acc jei neturi.[/quote]

Eik tu nx, ar gerai? as praciau siustis, o ne pirkt *s torrent'u acc nx. apsisik savo tais torrentais.[/quote]
*...
🕐 2014-05-03 13:52 #9
Pasidaryk kad filmai.in siunčiant ir žiūrint filmus taškų nenuimtų
http://cagsolution.blogspot.com/2013/07/ziurek-filmus-nemokamai-gerifilmainet.html
🕐 2014-05-03 22:11 #10
Svolaciuss parašė:
Pasidaryk kad filmai.in siunčiant ir žiūrint filmus taškų nenuimtų
http://cagsolution.blogspot.com/2013/07/ziurek-filmus-nemokamai-gerifilmainet.html


aciu tau labai ^_^
🕐 2014-05-03 22:20 #11
Yra ir Lt tinklalapis http://siuskis.net/
Redaguota 2014-05-03 22:21
🕐 2014-05-03 22:24 #12
Svolaciuss parašė:
Pasidaryk kad filmai.in siunčiant ir žiūrint filmus taškų nenuimtų
http://cagsolution.blogspot.com/2013/07/ziurek-filmus-nemokamai-gerifilmainet.html

Ar beveikia šita klaida?
🕐 2014-05-03 22:25 #13
ItsMeMario parašė:
[quote]Svolaciuss parašė:
Pasidaryk kad filmai.in siunčiant ir žiūrint filmus taškų nenuimtų
http://cagsolution.blogspot.com/2013/07/ziurek-filmus-nemokamai-gerifilmainet.html

Ar beveikia šita klaida?[/quote]

Žiūrint tai 100% veikia, o siųstis nebandęs.
🕐 2014-05-04 09:13 #14
High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
[quote]High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......[/quote]

Tai tada nusipirk torrent.ai acc jei neturi.[/quote]

Eik tu nx, ar gerai? as praciau siustis, o ne pirkt *s torrent'u acc nx. apsisik savo tais torrentais.[/quote]

Matyt draugu ir pazistamu rate esi iskalbimgumo meistras, neieskai zodziu kiseneje?
🕐 2014-05-04 09:57 #15
Pavelas parašė:
[quote]High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
[quote]High-Five parašė:
[quote]radex parašė:
Eik iš TPB ar kickass.to parsisiųsi tų filmų,jei gerai anglų kalbą moki.


tas ir dalykas...... ne man tereikia..
o teciui, o jis nemoka anglu kalbos visiskai.......[/quote]

Tai tada nusipirk torrent.ai acc jei neturi.[/quote]

Eik tu nx, ar gerai? as praciau siustis, o ne pirkt *s torrent'u acc nx. apsisik savo tais torrentais.[/quote]

Matyt draugu ir pazistamu rate esi iskalbimgumo meistras, neieskai zodziu kiseneje?[/quote]
Iškart jį permatei :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti