📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Idomios svetaines.
40 žinutės · 23,241 peržiūros
🕐 2010-12-04 12:05 #1
Na, narsiau internete ir radau viena idomia svetaine. Taigi pamaniau kad butu galima sukurti tema kad visi galetu pasidalinti savo rastomis/kurtomis idomiomis svetainemis. :) Taigi pradesiu
http://oligerta.ovh.org/thought-reading1.html
Jei viska darysite pagal nurodymus manau nustepsite :)
Redaguota 2010-12-04 12:15
🕐 2010-12-04 17:54 #2
Žianau, čia nieko mandraus, tiesiog ant tų skaičių kurie gaunasi suskaičiavus, yra vienodas katės paveiksliukas...
🕐 2010-12-04 19:32 #3
o man tai ne. vis kita ismeta fotke ir visalaik kaip atspeja pz geras man patiko :D
🕐 2010-12-04 19:47 #4
Siaip saunus dalikelis:D
🕐 2010-12-04 22:45 #5
nesamone kazkokia...
🕐 2010-12-05 06:07 #6
The parašė:
Žianau, čia nieko mandraus, tiesiog ant tų skaičių kurie gaunasi suskaičiavus, yra vienodas katės paveiksliukas...

lukonic parašė:o man tai ne. vis kita ismeta fotke ir visalaik kaip atspeja pz geras man patiko :D

Musu ankstesnis floodas kazkur dingo, viska jau buvom aptare apie tai:D Tai va lukonic kas devintas paveikslelis visada buna tos pacios kates.
🕐 2010-12-05 06:09 #7
Va turbut geriausias rastas IQ testas be jokiu mokamu sms zinuciu: http://testas.8m.com/svarastis.html
🕐 2010-12-05 10:52 #8
djwilkeliz parašė:
Na, narsiau internete ir radau viena idomia svetaine. Taigi pamaniau kad butu galima sukurti tema kad visi galetu pasidalinti savo rastomis/kurtomis idomiomis svetainemis. :) Taigi pradesiu
http://oligerta.ovh.org/thought-reading1.html
Jei viska darysite pagal nurodymus manau nustepsite :)

Geras cia dar nesupratau , kaip taip ten atspeja taip. :D
🕐 2010-12-05 19:42 #9
Tai va, sakiau kad nebloga svetaine ;)

P.S. kazkodel gal 2 ar 3 kartus dingo kelios yrasytos zinutes :^)
🕐 2010-12-05 22:10 #10
http://oligerta.ovh.org/thought-reading1.html
sio zaidimo sistema labai paprasta, skaiciu kuri suskaiciaves gausi vistiek dalinsis is 9, tai betkokiu atveju sistema atspes katina
🕐 2010-12-05 23:25 #11
Kaip supratau is temos turinio,kad cia turetume det idomiu svetainiu linkus,o ne kritikuot viena ir ta pacia.
🕐 2010-12-06 14:58 #12
Tiesa.
🕐 2010-12-06 15:24 #13
Va dar viena labai linksma svetaine:)
http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/
"Ar žinai, kad šiame puslapyje skelbiami tik ironiški ir humoristiniai komentarai. Visa jūsų nuoširdi meilė Tėvynei čia paprasčiausiai netilptų.":D
Redaguota 2010-12-06 15:26
🕐 2010-12-06 15:40 #14
Kaip ziuriu tik tu(Tortas) ir Xerxus suprato ka daryti sioje temoje :D
🕐 2010-12-08 11:56 #15
jo linksmai cia : D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti