📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Garso problema
6 žinutės · 2,085 peržiūros
🕐 2014-09-09 17:26 #1
Sveiki, iškart prie reikalo, pasiklausau šiek tiek muzikos ir nustoja grot kolonėlės, prie volume rodo šitą: http://www.part.lt/img/fb666bf45ee1925a464ec56f780fafe6592.png o playback devices šitą: http://www.part.lt/img/d362d43b64b108ddd11f39ab1091880d942.png nors kolonėlės prijungtos, atsistato viskas tik kai restartinu pc. any ideas?
Redaguota 2014-09-09 17:39
🕐 2014-09-09 18:13 #2
Su kolonelem problemos, gal laidas nuo ju pazeistas, pakaitaliok jo pozicija.
🕐 2014-09-09 18:33 #3
Pavelas parašė:
Su kolonelem problemos, gal laidas nuo ju pazeistas, pakaitaliok jo pozicija.
Kišau ir į gala ir į priekį nes visada priekį būdavo kadangi gale man buvo panašios problemos kai neveikdavo kolonėlės o priekį veikė, su ausinėm viskas veikia o su kolonėlėm ne :/
🕐 2014-09-09 20:04 #4
Problemos su draiveriais ko gero. Man irgi taip yra ir nervina labai jau... ir niekaip neina susitvarkyt man...
Redaguota 2014-09-09 20:05
🕐 2014-09-09 22:21 #5
Mhmm bandei speakers default padaryt ?
🕐 2014-09-10 20:42 #6
Panasi problema buvo ir man. Pirmiausia siulau atsinaujinti draiverius ( arba paieskoti draiveriu klaidu su Driver Genius Professional Edition ). Jei nepades tai tada bus arba ausiniu laidas arba pats pc kistukas.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti