📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Plug.dj (Lietuviu namai)
23 žinutės · 5,431 peržiūros
🕐 2014-09-12 18:47 #1
Sveiki. Kas uz kad, atgaivintume stumykla Plug.dj "Lietuviu namai"?
https://plug.dj/lietuviu-namai
Redaguota 2014-09-12 18:50
🕐 2014-09-12 18:56 #2
niekas, nes xujnia yra ir niekam neįdomu.
jau geriau įsijungsiu savo playlist'ą, ten bent niekas neskipins ir xujnios neklausys.
🕐 2014-09-12 18:57 #3
Su tokiu plūgu tik laukus art.
🕐 2014-09-12 18:58 #4
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.
🕐 2014-09-12 19:02 #5
Australas parašė:
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.

koks didelis skirtumas. gi vistiek xujnia, nu niekam neįdomus tas tavo plug'as nu jmj.
🕐 2014-09-12 19:04 #6
EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.

koks didelis skirtumas. gi vistiek xujnia, nu niekam neįdomus tas tavo plug'as nu jmj.[/quote]

Ankciau kazkodel buvo idomus.
🕐 2014-09-12 19:06 #7
Australas parašė:
[quote]EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.

koks didelis skirtumas. gi vistiek xujnia, nu niekam neįdomus tas tavo plug'as nu jmj.[/quote]

Ankciau kazkodel buvo idomus.[/quote]
būtų įdomus, tai nebūtų miręs ;)
🕐 2014-09-12 19:06 #8
EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
[quote]EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.

koks didelis skirtumas. gi vistiek xujnia, nu niekam neįdomus tas tavo plug'as nu jmj.[/quote]

Ankciau kazkodel buvo idomus.[/quote]
būtų įdomus, tai nebūtų miręs ;)[/quote]

Visi room mirsta bet veliau prisikelia.
🕐 2014-09-12 19:15 #9
Australas parašė:
[quote]EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
[quote]EXTENZZO parašė:
[quote]Australas parašė:
Tai dabar viskas is naujo ir rank ir t.t.

koks didelis skirtumas. gi vistiek xujnia, nu niekam neįdomus tas tavo plug'as nu jmj.[/quote]

Ankciau kazkodel buvo idomus.[/quote]
būtų įdomus, tai nebūtų miręs ;)[/quote]

Visi room mirsta bet veliau prisikelia.[/quote]

Visas plūgas yra miręs.. ir nereikia atmazint..
🕐 2014-09-12 19:41 #10
Plug'as nesąmonė , geriau jau pačiam klausytis savo playlist.
🕐 2014-09-12 19:44 #11
CaptainDonaldas parašė:
Plug'as nesąmonė , geriau jau pačiam klausytis savo playlist.


Nu siap tai jo :D bet nepaprikolinsi.
🕐 2014-09-12 19:46 #12
CaptainDonaldas parašė:
Plug'as nesąmonė , geriau jau pačiam klausytis savo playlist.


Pritariu.
🕐 2014-09-12 21:17 #13
Lezayn parašė:
[quote]CaptainDonaldas parašė:
Plug'as nesąmonė , geriau jau pačiam klausytis savo playlist.


Pritariu.[/quote]
Lezayn lezayn pala pala , o tu kartais nebuvai lietuvių namų stūmikų? :D
Redaguota 2014-09-12 21:21
🕐 2014-09-12 21:38 #14
Extreamas parašė:
[quote]Lezayn parašė:
[quote]CaptainDonaldas parašė:
Plug'as nesąmonė , geriau jau pačiam klausytis savo playlist.


Pritariu.[/quote]
Lezayn lezayn pala pala , o tu kartais nebuvai lietuvių namų stūmikų? :D
[/quote]

Buvau. Bet pats plug pradėjo "mirti". Dabar plug įsijungiu tik, kai ieškau muzikos.
🕐 2014-11-02 21:46 #15
Geri laikai buvo. :( Kad dabar tokie butu. :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti