📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Heroes & Generals
7 žinutės · 2,299 peržiūros
🕐 2014-10-28 17:15 #1
Taigi jums klausimas šitas žaidimas geras ar jis visiškas *

Parašykit savo nuomonę apie jį

Nes šitą žaidimą žaidu tai neina nusprest p2w ar f2p tai pagalvojau gal Jūs padėsit :)
Redaguota 2014-10-28 17:18
🕐 2014-10-28 17:16 #2
Lagino kai ką žinau...
🕐 2014-10-28 18:12 #3
nu su moniai gali greiciau gauti visko
bet viska galima gauti ir be money
jeigu moki zaisti tai su infantry gali nudieti viska tiek tankus tiek aircraft tiesiok reikia zinoti kur pries tankus panzerfraustai guli ir kur AA buna
🕐 2014-10-28 19:08 #4
Man jį laisvai išneša, bet lagino kai dešros kakalis.... :D
Man atrodė, kad bus geras, šiaip ir yra jis neblogas, bet man lagino, neįsižaidžiau kaip reikia:)
P.S. Pagal kitų žmonių steame nuomones tai yra pay2win, bet tai netrukdo mėgautis, tereikia žaist mokėt.:)
Redaguota 2014-10-28 19:09
🕐 2014-10-28 21:25 #5
Aišku :) Nu šnd perėjau į tier 2 kažkaip 8/15 good res? :D Galbut kas esat us pakvėskit į draugus TomasytosLTU :)
🕐 2014-10-28 21:26 #6
Neblogas tas game.
🕐 2014-10-28 21:38 #7
TomasytosLTU parašė:
Aišku :) Nu šnd perėjau į tier 2 kažkaip 8/15 good res? :D Galbut kas esat us pakvėskit į draugus TomasytosLTU :)


levas res
paprastai pirma karta kai losiau tier 1 tai baigdavau su 20/2 kaskur
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti