📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kuris geresnis ?
9 žinutės · 2,639 peržiūros
🕐 2014-11-12 16:49 #1
Sveiki, ruošiuosi pirkti planšetę žaidimam...Vieno yra 1.5 ghz Dual-Core http://pigu.lt/plansetiniai_kompiuteriai/plansetes_ta*s/plansetinis_kompiuteris_e_star_easy_70?id=4246157
Kito, 1.2 ghz Quad-Core pigu.lt/plansetiniai_kompiuteriai/plansetes_ta*s/plansetinis_kompiuteris_estar_beauty_hd_7?id=5264521
Kurį verta pirkti ? Jeigu žaidimam netinka, tai pasiūlykit nedaugiau 200 LT.
NESPAUSKIT ANT LINK, O COPY PASTE DARYKIT.
Sori du linkus vienodus numečiau. :D Pataisiau.
Redaguota 2014-11-12 17:30
🕐 2014-11-12 17:32 #2
Placete zaidimams. Pirma kart girdziu , kas pirktu siam reikalui :D
🕐 2014-11-12 17:36 #3
raivis260 parašė:
Placete zaidimams. Pirma kart girdziu , kas pirktu siam reikalui :D

Jei nežinojai yra ir Nvidia Shield Tatbl.et, kuris yra skirtas žaidimam.
🕐 2014-11-12 17:37 #4
Android žaidimus žaisi, tą p2w šlamštą arba degradavusį niekalą vaikams?
🕐 2014-11-12 17:41 #5
Machinery parašė:
Android žaidimus žaisi, tą p2w šlamštą arba degradavusį niekalą vaikams?

Aš užkietėjas World of Tanks žaidėjas, tai išėjo ant Android. Turiu Samsung Galaxy S2, bet yra lagai, kurie tikrai erzina... Tai noriu nusipirkti planšetę, be to girdėjau, kad bus išleistas Battlefield ant telefonų tai tikrai praverstų.
Kas tas p2w ?
🕐 2014-11-12 17:44 #6
Lukasamba parašė:
[quote]Machinery parašė:
Android žaidimus žaisi, tą p2w šlamštą arba degradavusį niekalą vaikams?

Aš užkietėjas World of Tanks žaidėjas, tai išėjo ant Android. Turiu Samsung Galaxy S2, bet yra lagai, kurie tikrai erzina... Tai noriu nusipirkti planšetę, be to girdėjau, kad bus išleistas Battlefield ant telefonų tai tikrai praverstų.
Kas tas p2w ?[/quote]
Pay to win.
Su touchscreen žaist fps yra didžiausias absurdas, ypač jei tas BF turės mp.
🕐 2014-11-12 18:59 #7
Machinery parašė:
[quote]Lukasamba parašė:
[quote]Machinery parašė:
Android žaidimus žaisi, tą p2w šlamštą arba degradavusį niekalą vaikams?

Aš užkietėjas World of Tanks žaidėjas, tai išėjo ant Android. Turiu Samsung Galaxy S2, bet yra lagai, kurie tikrai erzina... Tai noriu nusipirkti planšetę, be to girdėjau, kad bus išleistas Battlefield ant telefonų tai tikrai praverstų.
Kas tas p2w ?[/quote]
Pay to win.
Su touchscreen žaist fps yra didžiausias absurdas, ypač jei tas BF turės mp.[/quote]
Visvien, kalba ne apie geimus, o apie planšetę...Bent gali pasakyt kokia pirkt iš tų ?
🕐 2014-11-13 13:14 #8
200Lt ne tas biudžetas, už 350Lt galima Acer Iconia Tab-4 HD pagriebt su Intel 2x1,6ghz. Arba skelbimuose ieško Asus Nexus 7. Bet geriause su Tegra ieškot.
🕐 2014-11-13 14:18 #9
Nope, už 200Lt tai net nepatartina pirkti nes pinigai bus galima sakyt praleisti niekam o planšetė baisiausiai lagins, be minimum 500Lt geros planšetės nenusipirksi.. sad :(
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti