📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Tattoo
36 žinutės · 8,106 peržiūros
🕐 2014-11-20 15:57 #1
Sveiki ar yra šiame puslapyje žmonių su tattoo? Kokio dydžio turite tattoo? Ir kiek kainavo, nes aš irgi norėčiau darytis, esu pilnai tam pasiruošęs. Ir jeigu jums nesunku pasiūlykite kokią nors tattoo. :)
🕐 2014-11-20 15:59 #2
As tai pat ruosiuosiu darytis. Bet ne salone o per pazistama zmogu kuris daro tikrai nuostabias tatto
🕐 2014-11-20 16:06 #3
ne visai tattoo, bet randas ant slaunies, pries kelis metus ant tvoros laipiojau, tai dar pasiseke kad ant pautu nepasimoviau :D
🕐 2014-11-20 16:07 #4
Makaroni parašė:
ne visai tattoo, bet randas ant slaunies, pries kelis metus ant tvoros laipiojau, tai dar pasiseke kad ant pautu nepasimoviau :D

Close call. :D
🕐 2014-11-20 16:14 #5
pats neturiu tattoo, bet zadu darytis kai nuspresiu ar darytis salone ar pas zmogu namuose kuris kokybiskai daro ir kai pinigu turesiu pakankamai. bet patarimas tau, nesidaryk tattoo su japoniskais ar kokiais kitais zenklais kuriuos tik tu pats suprasi. darykis arba paveiksliuka koki norima ir patinkanti arba zodzius angliskus ir pns kurie turi prasme.
🕐 2014-11-20 16:36 #6
Galvoju tokią darytis
🕐 2014-11-20 16:41 #7
Ghetto parašė:
Galvoju tokią darytis
Čia jau peace of * tattoo, būdamas tavo vietoj daryčiau tattoo kuri ką nors reikštų gyvenime, o ne tik dėl grožio kad nereikėtų vėliau gailėtis, arba jei tau nerūpi tai tada tatuiruokis ant rankos savo varda japoniškom raidėm.
Redaguota 2014-11-20 16:41
🕐 2014-11-20 16:50 #8

Darykites tokia.
Redaguota 2014-11-20 16:50
🕐 2014-11-20 16:59 #9
BaconStrip parašė:

Darykites tokia.
veri inglish
🕐 2014-11-20 17:01 #10
Rufinas parašė:
[quote]BaconStrip parašė:

Darykites tokia.
veri inglish[/quote]
Meny london
🕐 2014-11-20 17:12 #11
Rufinas parašė:
[quote]Ghetto parašė:
Galvoju tokią darytis
Čia jau peace of * tattoo, būdamas tavo vietoj daryčiau tattoo kuri ką nors reikštų gyvenime, o ne tik dėl grožio kad nereikėtų vėliau gailėtis, arba jei tau nerūpi tai tada tatuiruokis ant rankos savo varda japoniškom raidėm.[/quote]

kodel japoniskom? o gal jam japonai nepatinka :D
🕐 2014-11-20 17:17 #12
Makaroni parašė:
[quote]Rufinas parašė:
[quote]Ghetto parašė:
Galvoju tokią darytis
Čia jau peace of * tattoo, būdamas tavo vietoj daryčiau tattoo kuri ką nors reikštų gyvenime, o ne tik dėl grožio kad nereikėtų vėliau gailėtis, arba jei tau nerūpi tai tada tatuiruokis ant rankos savo varda japoniškom raidėm.[/quote]

kodel japoniskom? o gal jam japonai nepatinka :D[/quote]Aš tik pasiūliau, nesikabinėk prie žodžių.
🕐 2014-11-20 17:45 #13
Makaroni parašė:
[quote]Rufinas parašė:
[quote]Ghetto parašė:
Galvoju tokią darytis
Čia jau peace of * tattoo, būdamas tavo vietoj daryčiau tattoo kuri ką nors reikštų gyvenime, o ne tik dėl grožio kad nereikėtų vėliau gailėtis, arba jei tau nerūpi tai tada tatuiruokis ant rankos savo varda japoniškom raidėm.[/quote]

kodel japoniskom? o gal jam japonai nepatinka :D[/quote]

Tatuiruotis azijietiškai yra tas pats kas azijiečiams tatuiruotis lietuviškai.
🕐 2014-11-20 18:15 #14
Yra žmonių kurie tattoo darosi su reikšmėmis, kiti dėl grožio, aš pvz darytis noriu dėl grožio, nes man tattoo gražu. O kiekviena tattoo turi vienokę ar kitokę reikšmę. :)
🕐 2014-11-20 18:18 #15
Ghetto parašė:
Yra žmonių kurie tattoo darosi su reikšmėmis, kiti dėl grožio, aš pvz darytis noriu dėl grožio, nes man tattoo gražu. O kiekviena tattoo turi vienokę ar kitokę reikšmę. :)


Mirties liudijimo atžyma , kaip morge ištatuiruoja , pati geriausia tattoo...
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti