📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kokio kalėdinio konkurso norėtumėte?
23 žinutės · 10,866 peržiūros
🕐 2014-12-21 19:41 #1
Parašykite šioje temoje kokio kalėdinio konkurso norėtumėte šiais metais. Konkursas turėtų būti paprastas ir greitas. Konkursą galbūt paskelbsiu jau šiandien.
🕐 2014-12-21 19:44 #2
Sukurti kokį nors kalėdinį dvieilį/ketureilį susijusį su kalėdomis ir gameriu(gameris.lt)
Redaguota 2014-12-21 19:44
🕐 2014-12-21 19:46 #3
Paveikslėlį kalėdinį sukurt. Arba įkelk savo kalėdinę eglę. :)
Redaguota 2014-12-21 19:51
🕐 2014-12-21 20:04 #4
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/
🕐 2014-12-21 20:08 #5
Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/


nesazininga, vieni moka kiti ne, reiktu kad visiem butu vienodos galimybes
🕐 2014-12-21 20:08 #6
Makaroni parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/


nesazininga, vieni moka kiti ne, reiktu kad visiem butu vienodos galimybes[/quote]

Sakau savo egle įkelt. Sazininga bus.
Redaguota 2014-12-21 20:08
🕐 2014-12-21 20:11 #7
DakarRallyRacer parašė:
[quote]Makaroni parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/


nesazininga, vieni moka kiti ne, reiktu kad visiem butu vienodos galimybes[/quote]

Sakau savo egle įkelt. Sazininga bus.[/quote]

Vps eglute statysiu jauciu per Kucias, kaip ir visada
🕐 2014-12-21 20:25 #8
nuotrauka susijusi su kaledomis ir gameris.lt puslapiu laimi kanors (zaidima,statusa, ar prierasa prie nick etc. etc.)
🕐 2014-12-21 20:43 #9
Egles nuotrauka buvo pernai metais. Pamenu dar Magika zaidima laimejau. Ketureilis taip pat kazkaip jau nusibodes. Grafiniai i vaizdiniai darbai butu taip pat neteisinga, nes dauguma pamate prizus bultu ieskotis template'tu ir taip sukciauti. Nelygybe butu. Paveikslelio ieskoti tikriausiai butu per lengva. Atsiras gudruciu kurie ji suras per 5 minutes. Tegu paraso nariai ar buvo geri berniukai ir mergaites, ka gero ar blogo nuveike per siuos metus. Santa Gintaxas perziures atsakymus, ir labiausiai nusipelnusius apdovanotu.
🕐 2014-12-21 20:47 #10
BaconStrip parašė:
Egles nuotrauka buvo pernai metais. Pamenu dar Magika zaidima laimejau. Ketureilis taip pat kazkaip jau nusibodes. Grafiniai i vaizdiniai darbai butu taip pat neteisinga, nes dauguma pamate prizus bultu ieskotis template'tu ir taip sukciauti. Nelygybe butu. Paveikslelio ieskoti tikriausiai butu per lengva. Atsiras gudruciu kurie ji suras per 5 minutes. Tegu paraso nariai ar buvo geri berniukai ir mergaites, ka gero ar blogo nuveike per siuos metus. Santa Gintaxas perziures atsakymus, ir labiausiai nusipelnusius apdovanotu.


Jei geri prizai, tai gintaxas ,atsiprašant, užsip*s skaitydamas, pamenu kai kažkuriais metais paskelbė konkursą tai buvo +100 dalyvių.. O šiaip manau lengva pažinti kur buvo template. o kur ne.
🕐 2014-12-21 20:50 #11
Lezayn parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
Egles nuotrauka buvo pernai metais. Pamenu dar Magika zaidima laimejau. Ketureilis taip pat kazkaip jau nusibodes. Grafiniai i vaizdiniai darbai butu taip pat neteisinga, nes dauguma pamate prizus bultu ieskotis template'tu ir taip sukciauti. Nelygybe butu. Paveikslelio ieskoti tikriausiai butu per lengva. Atsiras gudruciu kurie ji suras per 5 minutes. Tegu paraso nariai ar buvo geri berniukai ir mergaites, ka gero ar blogo nuveike per siuos metus. Santa Gintaxas perziures atsakymus, ir labiausiai nusipelnusius apdovanotu.


Jei geri prizai, tai gintaxas ,atsiprašant, užsip*s skaitydamas, pamenu kai kažkuriais metais paskelbė konkursą tai buvo +100 dalyvių.. O šiaip manau lengva pažinti kur buvo template. o kur ne.[/quote]
Kodel tada Santa Gintaxas savo elfu i pagalba nepasikviecia? Juk yra net gi 2 :D
🕐 2014-12-21 20:54 #12
Padaryti ką nors kalėdinio per Terraria arba Minecraft.
🕐 2014-12-21 21:09 #13
Machinery parašė:
Padaryti ką nors kalėdinio per Terraria arba Minecraft.

Gal nevisi losia terraria ar minecraft. Taigi siulyciau, egluciu konkursa su uzrasu gameris :)
🕐 2014-12-21 21:35 #14
Kas daugiau paaukos Gameris.lt puslapiui - Parama. ; D
🕐 2014-12-21 21:45 #15
2012 parašė:
Taigi siulyciau, egluciu konkursa su uzrasu gameris :)

Taigi lygiai toks konkursas buvo praeitais metais.
Redaguota 2014-12-21 21:46
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti