🕐 2014-12-21 19:41
#1
Parašykite šioje temoje kokio kalėdinio konkurso norėtumėte šiais metais. Konkursas turėtų būti paprastas ir greitas. Konkursą galbūt paskelbsiu jau šiandien.
Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/
Makaroni parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/
DakarRallyRacer parašė:
[quote]Makaroni parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Eilėraštis būtų per lengva (iškart laimėčiau :D ) Siūlau, kokį gfx arba Vfx darbą padaryti, bet nereiktų mic, nes be jo sėdž.. :/
BaconStrip parašė:
Egles nuotrauka buvo pernai metais. Pamenu dar Magika zaidima laimejau. Ketureilis taip pat kazkaip jau nusibodes. Grafiniai i vaizdiniai darbai butu taip pat neteisinga, nes dauguma pamate prizus bultu ieskotis template'tu ir taip sukciauti. Nelygybe butu. Paveikslelio ieskoti tikriausiai butu per lengva. Atsiras gudruciu kurie ji suras per 5 minutes. Tegu paraso nariai ar buvo geri berniukai ir mergaites, ka gero ar blogo nuveike per siuos metus. Santa Gintaxas perziures atsakymus, ir labiausiai nusipelnusius apdovanotu.
Lezayn parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
Egles nuotrauka buvo pernai metais. Pamenu dar Magika zaidima laimejau. Ketureilis taip pat kazkaip jau nusibodes. Grafiniai i vaizdiniai darbai butu taip pat neteisinga, nes dauguma pamate prizus bultu ieskotis template'tu ir taip sukciauti. Nelygybe butu. Paveikslelio ieskoti tikriausiai butu per lengva. Atsiras gudruciu kurie ji suras per 5 minutes. Tegu paraso nariai ar buvo geri berniukai ir mergaites, ka gero ar blogo nuveike per siuos metus. Santa Gintaxas perziures atsakymus, ir labiausiai nusipelnusius apdovanotu.
Machinery parašė:
Padaryti ką nors kalėdinio per Terraria arba Minecraft.
2012 parašė:
Taigi siulyciau, egluciu konkursa su uzrasu gameris :)