📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Ar tikite horoskopais?
41 žinutės · 9,904 peržiūros
🕐 2014-12-29 19:30 #1
Sveiki, taigi ar tikite horoskopais? Krikščionių tikėjimas neleidžia tikėti į horoskopus. Ar yra buve taip, kad perskaitet savaites horoskopa, ir kažkas panašaus nutiko?
Savo nuomones parašykit komentaruose.
🕐 2014-12-29 19:32 #2
Nope...
🕐 2014-12-29 19:33 #3
zmey47911 parašė:
Krikščionių tikėjimas neleidžia tikėti į horoskopus. Ar yra buve taip, kad perskaitet savaites horoskopa, ir kažkas panašaus nutiko?


Krikščionybė kurta klaidingom pažiūrom ir gadino ir dar tebegadina visą reikalą istorijoje , viskas tuo pasakyta.
Pats horoskopais nelabai tikiu , nes visur rašoma skirtingai ir daugelis tikinčių jais yra lengvatikiai.
Redaguota 2014-12-29 19:37
🕐 2014-12-29 19:35 #4
Taip tikiu.
🕐 2014-12-29 19:38 #5
Paskaitau kas manes 'laukia', nors ir netikiu :D
🕐 2014-12-29 19:40 #6
LordasVoldemortas parašė:
[quote]zmey47911 parašė:
Krikščionių tikėjimas neleidžia tikėti į horoskopus. Ar yra buve taip, kad perskaitet savaites horoskopa, ir kažkas panašaus nutiko?


Krikščionybė kurta klaidingom pažiūrom ir gadino ir dar tebegadina visą reikalą istorijoje , viskas tuo pasakyta.
Pats horoskopais nelabai tikiu , nes visur rašoma skirtingai ir daugelis tikinčių jais yra lengvatikiai.[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=zn3YQKTh1Ok
kam įdomu
🕐 2014-12-29 19:47 #7
is dalies nes kartais nutinka taip kaip ir sako horoskopas o kartais visiskai pro sali. pats esu netikintis i visus dievus ir t.t bet tikiu i zmogaus siela tai galima sakyt tikiu savaip.
🕐 2014-12-29 19:48 #8
GamingMaster parašė:
Paskaitau kas manes 'laukia', nors ir netikiu :D


Tai apsispresk tiki ar ne. :D
🕐 2014-12-29 19:49 #9
Netikiu, astrologija karvės bezdalas ne mokslas.
Redaguota 2014-12-29 19:49
🕐 2014-12-29 19:52 #10
Rakinkit temą
Redaguota 2014-12-29 19:53
🕐 2014-12-29 20:01 #11
DakarRallyRacer parašė:
Rakinkit temą


Kodėl?
🕐 2014-12-29 20:03 #12
LordasVoldemortas parašė:
[quote]DakarRallyRacer parašė:
Rakinkit temą


Kodėl?[/quote]

Pradžia jau yra free post.
🕐 2014-12-29 20:07 #13
DakarRallyRacer parašė:
[quote]LordasVoldemortas parašė:
[quote]DakarRallyRacer parašė:
Rakinkit temą


Kodėl?[/quote]

Pradžia jau yra free post.[/quote]

Čia tiesiog buvo išdėstyta nuomonė apie horoskopus , viskas čia normaliai , tik va dabar jau pradėta off-topic..
Jei nežinojai , tai maždaug 40 proc. viso šito forumo diskusijų yra off-topic , o ~2-3K mano post'ų čia yra irgi off-topic arba spamas.
Redaguota 2014-12-29 20:08
🕐 2014-12-29 20:14 #14
LordasVoldemortas parašė:
[quote]DakarRallyRacer parašė:
[quote]LordasVoldemortas parašė:
[quote]DakarRallyRacer parašė:
Rakinkit temą


Kodėl?[/quote]

Pradžia jau yra free post.[/quote]

Čia tiesiog buvo išdėstyta nuomonė apie horoskopus , viskas čia normaliai , tik va dabar jau pradėta off-topic..
Jei nežinojai , tai maždaug 40 proc. viso šito forumo diskusijų yra off-topic , o ~2-3K mano post'ų čia yra irgi off-topic arba spamas.[/quote]

Tai tvarkyt reikia foruma. Nx reikia belekokio forumo.
🕐 2014-12-29 20:15 #15
Kur čia tie freeposts?
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti