📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
MGS: Ground Zeroes
7 žinutės · 1,761 peržiūros
🕐 2015-01-15 18:26 #1
Sveika chebra!
Yra problema

Bandant paleist PC versiją MGS: Ground Zeroes nieko nevyksta, absoliučiai, pasisuka prie pelytės ratas ir fsio.
Kas gali būt? Ačiū! :)
🕐 2015-01-15 19:51 #2
Siūskis kitą, arba crack blogas, arba kažkas kitko, bet šeip dabar tik 1 misija tėra, toliau visos Side OPS
🕐 2015-01-15 20:32 #3
Pabandyk run as administrator
🕐 2015-01-16 15:21 #4
Čia crack problema. Jei su kitu crack vistiek neina, gali būti, kad kompas nepaveža. Mažiausiai tikėtina galimybė būtų, kad yra virusas pas tave.
🕐 2015-01-17 18:19 #5
MrProToper parašė:
Čia crack problema. Jei su kitu crack vistiek neina, gali būti, kad kompas nepaveža. Mažiausiai tikėtina galimybė būtų, kad yra virusas pas tave.



No *. Virusų 0, o pavežt tūrėtų ant MED nustatymų.
🕐 2015-01-17 18:30 #6
Atsinaujink soft'ą ir keisk crack.
Beje kokie tavo PC specs , kad tik ant Medium eit turi?
🕐 2015-01-17 18:41 #7
LordasVoldemortas parašė:
Atsinaujink soft'ą ir keisk crack.
Beje kokie tavo PC specs , kad tik ant Medium eit turi?




Šiuo momentu laptopas su 4GB ram 1GB VRAM i5 2,4GHz. Labai už*ntis pc lėtas veikimas, o naudoju ši tik dėl to, kad stacionarus tvarkomas..
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti