🕐 2015-02-15 00:30
#1
Sveiki, gal kas galėtų numesti veikiantį Kon-Boot'ą? Kiek žinau, seniau dalino nemokamai, tai gal bus kur parsisiųsti.
Mr_Angas123 parašė:
http://kickass.to/kon-boot-v2-4-remedy-for-lost-password-mumbai-tpb-t8760369.html
Veikia Puikiai pats naudoju :D
kazka su passwordais man atrodoFoxonas Akmenius parašė:
Ką tas Kon-Bootas daro?