📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kon-Boot
6 žinutės · 1,983 peržiūros
🕐 2015-02-15 00:30 #1
Sveiki, gal kas galėtų numesti veikiantį Kon-Boot'ą? Kiek žinau, seniau dalino nemokamai, tai gal bus kur parsisiųsti.
🕐 2015-02-15 08:56 #2
http://kickass.to/kon-boot-v2-4-remedy-for-lost-password-mumbai-tpb-t8760369.html

Veikia Puikiai pats naudoju :D
🕐 2015-02-15 09:13 #3
Mr_Angas123 parašė:
http://kickass.to/kon-boot-v2-4-remedy-for-lost-password-mumbai-tpb-t8760369.html

Veikia Puikiai pats naudoju :D

Ačiū.
🕐 2015-02-15 10:36 #4
Ką tas Kon-Bootas daro?
🕐 2015-02-15 10:56 #5
Foxonas Akmenius parašė:
Ką tas Kon-Bootas daro?
kazka su passwordais man atrodo
🕐 2015-02-15 12:53 #6
Per flash ar diską ar dar ką paleidi prieš windows prasidedant ir nuima visus slaptažodžius.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti