📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Grand Theft Auto V Lietuvių Bendruomenė!
11 žinutės · 4,180 peržiūros
🕐 2015-03-24 15:31 #1
Grand Theft Auto V Lietuvių Bendruomenė!




Sveiki visi! Kviečiame visus apsilankyti Grand Theft Auto V Lietuvių bendruomenėje! Čia laukiami visi tiek būsimi legalai ar nelegalai, tiek senosios ir naujosios kartos konsolių savininkai. Mūsų tikslai suburti kuo didesnę šio žaidimo lietuvių bendruomenę, suteikti visiems norintiems susiekimo priemones bendradarbiaujant kartu Online režime ar tiesiog pasidalinti patirtais įspūdžiais Singpleplayer. Taip pat puslapyje teikti naujausią, naudingiausią ir svarbiausią informaciją apie žaidimą, jo pakeitimus. Turime ir Steam grupę, kurioje jau susidarė nemažas skaičius fanų pasiruošusių įsigyti ar jau tiesiog laukiančių išleidimo ant PC versijos. Puslapyje greitu laiku paskelbsim pigiausią įsigijimo vietovę iš užsienietiškų puslapių ir lietuviškų. Tad laukiam visų norinčių pasidalinti savais įspūdžiais apie žaidimą, prisijungti prie kitų lietuvių mėgautis žaidimu drauge :).

Mūsų puslapiai: Facebook: https://www.facebook.com/pages/GTA-V-Lietuvos-fan%C5%B3-bendruomen%C4%97/621372124552263
Steam Grupė: http://steamcommunity.com/groups/gtavlt
Rockstar Social Club: http://socialclub.rockstargames.com/crew/beasts_of_lithuania
Redaguota 2015-04-07 07:59
🕐 2015-03-24 15:35 #2
paskelbsim pigiausią įsigijimo vietovę iš užsienietiškų puslapių ir lietuviškų.

well, this gon be good
🕐 2015-03-24 19:26 #3
NoScope parašė:
[quote]paskelbsim pigiausią įsigijimo vietovę iš užsienietiškų puslapių ir lietuviškų.

well, this gon be good[/quote]
Reik skatinti legalizuotis šiame žaidime jei norim visi drauge žaisti ;)
🕐 2015-03-24 20:09 #4
ZoleN parašė:
[quote]NoScope parašė:
[quote]paskelbsim pigiausią įsigijimo vietovę iš užsienietiškų puslapių ir lietuviškų.

well, this gon be good[/quote]
Reik skatinti legalizuotis šiame žaidime jei norim visi drauge žaisti ;)[/quote]

Tai GTA V tikrai vertas savo pinigu, bet vat, as pvz pirmiau piratini atsisiusiu ir ziuresiu ant kiek tempe, nes jei lagins/nepaleis tai neverta pirkti, geriau ant detaliu pataupysiu nauju :D
🕐 2015-03-24 20:39 #5
NoScope parašė:
[quote]ZoleN parašė:
[quote]NoScope parašė:
[quote]paskelbsim pigiausią įsigijimo vietovę iš užsienietiškų puslapių ir lietuviškų.

well, this gon be good[/quote]
Reik skatinti legalizuotis šiame žaidime jei norim visi drauge žaisti ;)[/quote]

Tai GTA V tikrai vertas savo pinigu, bet vat, as pvz pirmiau piratini atsisiusiu ir ziuresiu ant kiek tempe, nes jei lagins/nepaleis tai neverta pirkti, geriau ant detaliu pataupysiu nauju :D[/quote]

Teisybė :). Na jis išties nedaug reikalaus :)
🕐 2015-03-25 09:27 #6
Reikės į Steam grupę prisijungt.
🕐 2015-06-05 12:46 #7
Šį sekmadienį vyks ketvirtas meet'as, prisijunkit prie mūsų :)
🕐 2015-06-20 16:16 #8
Šaunuoliai jog tai darote, reikia burtis į bendruomenes ir tai išnaudoti, laukiu nesulaukiu kažkokių unikalių serverių kurie pradės ties tuo dirbti :)
Prie to paties yra mano EN suportas www.gta-play.com
🕐 2015-10-02 20:07 #9
Bump, kas dar praleido progą prisijungti prie mūsų :)
🕐 2015-10-02 20:34 #10
nu, jei cia bendruomene, tai sakykit kokio pc reiktu kad patemti ant very high gta v 1440*900 rezoliucijos ?:D
🕐 2016-08-07 14:28 #11
gtx 750 ti vaizdūškės manau turėtų užtekti ;)

Bump
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti