🕐 2015-04-14 12:57
#1
Sveiki buvau sugadinęs savo telefoną tai nunešiau jį taisyti nes buvo su draudimu ir po kokios savaitės sudužo ekranas. Noriu paklausti ar būtų galima vėl nešti telefoną taisyti su draudimu?
