📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Ką dabar žaidžiat?
131 žinutės · 71,402 peržiūros
🕐 2011-01-09 17:29 #1
Sveiki visi sukuriau tema nes norejau suzinoti jusu veikla ( zinau kad dauguma turi gerus kompiuterius ir zaidzia visokius asasinas ir panasei , bet gal kas atsiras kuris zaidzia klasikinius zaidimus :D arba nors parasykyt ka zaidziate dabar ? (nebijokit prisipazint kad zaidziat kanors is klasikos - zinau zmoniu kurie zaidzia puzles ...
Redaguota 2011-02-12 16:47
🕐 2011-01-09 17:32 #2
As losiu COD 5 nes galingesniu nlb beima
🕐 2011-01-09 17:32 #3
Istikruju kai gavau kompiuteri jis buvo tada dar kaip ir naujas ( nezinojau nieka su juo tai buvo tik trys zaidimai (mario , giza , puzle ir su kortomis ) tai juos ir zaizdavau - o dabar as su silpnu kompiuteriu nieko kaip ir pazaist negaliu (zaidziu empires earth , age of empires , battlefield 1941 ... ir visa kita slampsta (kolkas idomiausias zaidimas kuri perejau tai buvo prototype
🕐 2011-01-09 17:33 #4
tau tai gerai kad dar su gera grafika zaidimus gali zaist .... as net cod 2 zaist negaliu

🕐 2011-01-09 17:40 #5
Gta sa be kodų bandau pereit jau 70%:D O šiaip irgi lošiu empire earth ir aoe, bei dar kelis strategus.
🕐 2011-01-09 17:41 #6
* WTF jai tavo toks lievas kompas tai kdl panesa PROTOTYPE jai net man neima ???
???
🕐 2011-01-09 17:42 #7
nu as pas pusbroli :D
🕐 2011-01-09 17:42 #8
edwis tai tik cod 5 te zaidi ?
🕐 2011-01-09 17:43 #9
Nevadink bf slamstu(envy) Pas mane kompas ne naujausias, bet man pakankamai galingas, kad paveztu ta ka noriu zaist:) Dabar zaidziu kol kas tik du zaidimus - Tomb Raider: Legend (tik vakar prisiminiau kad turiu ir dar neperejes) ir Ballance. Aj dar Vietcong kartais online papyskinu(rock)
Redaguota 2011-01-09 17:44
🕐 2011-01-09 17:47 #10
:D as anksciau uzmirsau vietcong irgi zaistavau .... o del bf tai ne ta prasme slamstas nu tas gameplay lievas jo taviskiai ka nori ta daro nu nzn man jis ispudzio nepadare
🕐 2011-01-09 17:48 #11
o ant to tomb raider legend dideli reikalavimai ?
🕐 2011-01-09 17:51 #12
Nedideli,
Minimum System Requirements
System: Pentium III 1GHz or equivalent
RAM: 256 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 9900 MB

Recommended System Requirements
System: Pentium IV 2.0GHZ or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 9900 MB
Redaguota 2011-01-09 17:52
🕐 2011-01-09 17:52 #13
:D nu bet vistiek jauciu lag bus :D :D
🕐 2011-01-09 17:53 #14
Nzn kas pas tave per kompas, bet ant low turetu be lago vaziuot. Na bet aisku su high graziau:)
Patariu siustis, visai neblogas zaidimas, tik ant pabaigos atsibosta.
Redaguota 2011-01-09 17:55
🕐 2011-01-09 17:55 #15
nu taip is foto grazi grafika yra bet parsisiusiu ir pasizesiu :D idomus ?
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti