📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Ausines
13 žinutės · 3,263 peržiūros
🕐 2015-05-29 12:59 #1
Sveiki, taigi pabodo mano senos ausines ir norisi nauju. Norejau Jusu paklausti kokias ausines patartumete pirkti on ear tipo, paskutines kurias turejau buvo Pioneer SE-M531. Naujom ausinem galeciau leisti kazkur 50-70 euru max :) Ausiniu paskirtis turetu buti klausyti muzikai, ziureti filmus ir retai zaisciau kompiuterinius zaidimus :) mikrafono gali nebuti
Redaguota 2015-05-29 13:38
🕐 2015-05-29 14:03 #2
http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/ausines/audiotechnica_atht200_closed_back_headphones
🕐 2015-05-29 15:04 #3
Steelseries Siberia V2
🕐 2015-05-29 15:06 #4
lukinisss parašė:
Steelseries Siberia V2

po kokios valandos ir daugiau naudojant kaista ausys, jeigu ką.
🕐 2015-05-29 16:36 #5
JEIGU KA
Redaguota 2015-05-29 16:37
🕐 2015-05-29 18:27 #6
Razer krakenai ma paėjo
🕐 2015-05-29 22:39 #7
Už tokią kainą ir "beats" gautum devėtas...
🕐 2015-05-29 22:40 #8
Kas juokingiausia - Beats By Dr.Dre nepasižymi kokybe.
🕐 2015-05-29 22:41 #9
Tai jo, bet pačio garso kokybė... OSUM...
🕐 2015-05-29 22:43 #10
Jei klausai lengvą techno , repą ar popsą , tai taip - jos pakankamos. Kitu atveju geriau jau taupyt Audio Technica , Shure arba Sennheiser ausinėms.
🕐 2015-05-29 22:45 #11
Galbūt.
🕐 2015-05-29 23:21 #12
Wololo parašė:
Kas juokingiausia - Beats By Dr.Dre nepasižymi kokybe.

Senesnio leidimo ausinės daug kokybiškesnės ir pan, dabar tik šūda pradėjo gaminti....
🕐 2015-05-30 06:52 #13
Wololo parašė:
Jei klausai lengvą techno , repą ar popsą , tai taip - jos pakankamos. Kitu atveju geriau jau taupyt Audio Technica , Shure arba Sennheiser ausinėms.


Man ir linksta akys i Audio Technica, tik dar nzn kokios modelio :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti