Jeigu nutiktų taip, kad visus žaidimus pradėtų leisti ant konsolių, kaip manot, ar žmonės sukurtų normalų emulatorių?
Nenori miego?
įsp
Redaguota 2015-06-03 21:57
Sukurtų ir rastų išeičių apeiti spragas , bet ilgai truktų dėl hardware ir OS skylių. Dar nepamirškim , kad kai kurie kūrėjai (jeigu tokie kaip EA ar Ubi) gali pridėti skylėtų apsaugų ir skleisti dar daugiau erezijų apie tuos , kurie kuria emulators (išvadinti d*bilais , piratais ir pan.)
Redaguota 2015-06-03 21:43
Daug darbo joks pc neišveštu :D ps3 ir x360 o plius bios dar
Na vis tiek manau kompiuteriai po kiek metų stipriai patobulės, gal net nebebus to kompiuterio, nusipirksi dėžutę, laiduką į tėliką ir spakainas žaisi žaidimus.
Vaflioras parašė:
Na vis tiek manau kompiuteriai po kiek metų stipriai patobulės, gal net nebebus to kompiuterio, nusipirksi dėžutę, laiduką į tėliką ir spakainas žaisi žaidimus.
Konsolinių varguolių svajonės tokie dalykai. Tik visiškai siauro mąstymo mykoliukas galėtų svajot apie tokius dalykus.
PC yra ir visą laiką bus , nes yra skirtas atvirai mąstantiems , mėgstantiems kurti , besidomintiems ir bandantiems kažką patobulinti , siekiantiems aukštumų , norintiems mąstyti apie ateities tendencijas , o ne vidutiniokams ar bukiems prasčiokams , kuriems svarbu ale tik sunaudoti su nereikšmingu tikslu ir po to išmest kaip visiškai nereikalingą daiktą. Dar pamąsčius - jei išnyktų PC , dingtų ir tos "numylėtos" konsolės , nebeliktų žaidimų. ReklamuojuLaikiux - jei nerandi prie ko prisikabint , susilaikyk nepilstęs iš tuščio į kiaurą ir sėdėk spakainas.
Redaguota 2015-06-03 22:13
Wololo parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
Na vis tiek manau kompiuteriai po kiek metų stipriai patobulės, gal net nebebus to kompiuterio, nusipirksi dėžutę, laiduką į tėliką ir spakainas žaisi žaidimus.
Konsolinių varguolių svajonės tokie dalykai.
PC yra ir visą laiką bus skirtas atvirai mąstantiems žmonėms mėgstantiems kurti , besidomintiems , siekiantiems aukštumų , o ne vidutiniokams , kuriems svarbu ale tik sunaudoti su nereikšmingu tikslu ir po to išmest.[/quote]
kad ir kaip būtų funny, bet foto - ne atsakymas. įsp
kad ir kaip bebutu man kazkaip px :/
Redaguota 2015-06-03 22:20
Vaflioras parašė:
Na vis tiek manau kompiuteriai po kiek metų stipriai patobulės, gal net nebebus to kompiuterio, nusipirksi dėžutę, laiduką į tėliką ir spakainas žaisi žaidimus.
Nemanau :D manau kad visad išliks :D gal kažkas papildomo atsirast bet tik tiek.. bet pats PC manau išliks
Redaguota 2015-06-03 22:10
Jeigu taip bus, tai pc bus perkami tik darbui :) nereikės galingos vaizdo plokštės, tik ramų ir procesoriaus gero :) darbui :D nes žaidimų niekas nežais. Nebent piratai naudos kompą įsikelt žaidimus į konsolę :D