🕐 2015-06-12 16:07
#1
Taigi užėjau į tokį debiliukų forumą cs ir va ką radau :DDD
http://prntscr.com/7g3n95 * už forumo pinigus prašo +rep o visi durneliai ir deda, ką su tokias *s daryt? prisirenka va taip + rep ir paskui apisinėja. Jis yra iš tokio forumo kur susidares savo chebra ir visus *voja ir nesamones daro, jūm spręsti ką daryt
Jei kam reik jo profilis :) https://steamcommunity.com/id/AleksasTukis/
http://prntscr.com/7g3n95 * už forumo pinigus prašo +rep o visi durneliai ir deda, ką su tokias *s daryt? prisirenka va taip + rep ir paskui apisinėja. Jis yra iš tokio forumo kur susidares savo chebra ir visus *voja ir nesamones daro, jūm spręsti ką daryt
Jei kam reik jo profilis :) https://steamcommunity.com/id/AleksasTukis/
Redaguota 2015-06-12 16:27
