📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kaip jūms toks rep prašymas ?
17 žinutės · 4,209 peržiūros
🕐 2015-06-12 16:07 #1
Taigi užėjau į tokį debiliukų forumą cs ir va ką radau :DDD
http://prntscr.com/7g3n95 * už forumo pinigus prašo +rep o visi durneliai ir deda, ką su tokias *s daryt? prisirenka va taip + rep ir paskui apisinėja. Jis yra iš tokio forumo kur susidares savo chebra ir visus *voja ir nesamones daro, jūm spręsti ką daryt

Jei kam reik jo profilis :) https://steamcommunity.com/id/AleksasTukis/
Redaguota 2015-06-12 16:27
🕐 2015-06-12 16:11 #2
R.I.P Your friends
🕐 2015-06-12 16:15 #3
duok nuorodą profilio, paerzinsim
🕐 2015-06-12 16:16 #4
EXTENZZO parašė:
duok nuorodą profilio, paerzinsim
Taip ir galvojau muhahahaha
🕐 2015-06-12 16:19 #5
Biski paspaminsim :)
🕐 2015-06-12 16:22 #6
Ir trina iškart :D gal reportinam :D? vpč ?
🕐 2015-06-12 16:23 #7
Isvadinau scammeriu. Faith in humanity restored.
🕐 2015-06-12 16:23 #8
Yra kaip nėra.
🕐 2015-06-12 16:24 #9
Mes dar su draugeliu už trade scam ipisom po reportą, nes žinom kas jis toks :D
🕐 2015-06-12 16:25 #10
Vistiek ištrins mūsų komentarus ir uždraus rašyti. Šeip pareportinam.
🕐 2015-06-12 16:26 #11
yEz parašė:
Mes dar su draugeliu už trade scam ipisom po reportą, nes žinom kas jis toks :D

padaryta. :D
🕐 2015-06-12 16:26 #12
Vaflioras parašė:
Vistiek ištrins mūsų komentarus ir uždraus rašyti. Šeip pareportinam.


Jau uždarė :D už trade scam davai gal gaus :D
🕐 2015-06-12 16:30 #13
Kuo daugiau pareportinsim - tuo geriau :)
🕐 2015-06-12 16:39 #14
:D
🕐 2015-06-12 16:44 #15
Lezayn parašė:
:D


Čia draugelis jo man rodos, nes šito neištrynė, o mūsų 3 puslapius ištrynė
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti