📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kokios firmos tavo telefonas?
38 žinutės · 9,321 peržiūros
🕐 2015-06-29 16:18 #1
Tiesiog įdomu sužinoti kokios firmos mobiliuosius telefonus naudojat jūs. Ar esate patenkinti jais? :)
Redaguota 2015-06-30 14:17
🕐 2015-06-29 16:19 #2
Sony.
🕐 2015-06-29 16:19 #3
samsung
🕐 2015-06-29 16:20 #4
Nokia 4ever
🕐 2015-06-29 16:24 #5
Man asmeniškai TOP3:
Samsung
HTC
SONY
🕐 2015-06-29 16:29 #6
Huawei
🕐 2015-06-29 16:36 #7
LG.
🕐 2015-06-29 16:51 #8
SAMSUNG
🕐 2015-06-29 16:58 #9
Sony xperia m4 aqua ir tikrai nesigailiu kad ji nusipirkau nors draugas siule pirkt samsunga
🕐 2015-06-29 17:04 #10
Samsung.
🕐 2015-06-29 17:06 #11
Sony Xperia T, jau 2 su puse metu naudoju. Nei kart nebuvo ekranas suduzes, ar siaip sugedes. Turbut pirksiu nauja Sony Xperia Z4 compact kai iseis :)
🕐 2015-06-29 17:12 #12
LG Dar klausimas, kam išskyrei "Nexus" į atskirą? nes pas mane, pavyzdžiui yra LG Google Nexus 5, tai tada už kurį man reikia balsuot? :D
Redaguota 2015-06-29 17:17
🕐 2015-06-29 17:13 #13
e reikėjo tada bent įterpt "Other" nes iš čia esamų man sekcijos nėra. :D
🕐 2015-06-29 17:27 #14
Nokia
🕐 2015-06-29 17:30 #15
huawei toks juokingas pavadinimas :D samsung
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti