Tiesiog įdomu sužinoti kokios firmos mobiliuosius telefonus naudojat jūs. Ar esate patenkinti jais? :)
Redaguota 2015-06-30 14:17
Man asmeniškai TOP3:
Samsung
HTC
SONY
Sony xperia m4 aqua ir tikrai nesigailiu kad ji nusipirkau nors draugas siule pirkt samsunga
Sony Xperia T, jau 2 su puse metu naudoju. Nei kart nebuvo ekranas suduzes, ar siaip sugedes. Turbut pirksiu nauja Sony Xperia Z4 compact kai iseis :)
LG Dar klausimas, kam išskyrei "Nexus" į atskirą? nes pas mane, pavyzdžiui yra LG Google Nexus 5, tai tada už kurį man reikia balsuot? :D
Redaguota 2015-06-29 17:17
e reikėjo tada bent įterpt "Other" nes iš čia esamų man sekcijos nėra. :D
huawei toks juokingas pavadinimas :D samsung