📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
.
8 žinutės · 2,507 peržiūros
🕐 2015-07-22 21:22 #1
5lt labas papyldimu
🕐 2015-07-22 21:37 #2
Sėkmės randant durnių kūriam reikės pusantro šimto indie šlamšto.
🕐 2015-07-22 21:44 #3
Machinery parašė:
Sėkmės randant durnių kūriam reikės pusantro šimto indie šlamšto.

yra zmones kuriems tai patinka ir tai nereiskia kad jie *, kiekvienam savo ir nereiktu del to smerkt :)
🕐 2015-07-22 21:59 #4
heLy parašė:
[quote]Machinery parašė:
Sėkmės randant durnių kūriam reikės pusantro šimto indie šlamšto.

yra zmones kuriems tai patinka ir tai nereiskia kad jie *, kiekvienam savo ir nereiktu del to smerkt :)[/quote]
Steam vis labiau panašėja į Play Store.Valve kokybės kontrolės nėra beveik.
Dauguma visų tų indie žaidimų kokybė geriausiu atveju - mediocre.Steam reviews gerai parodo jų kokybę, aišku ne 100%.
Kokybė > kiekybė.

Dėl to patikimo, tai kas turi patikt: pirkt per sale už centus žaidimus ir farmint korteles?Nes dauguma šitų žaidimų neturi kitos paskirties.
Redaguota 2015-07-22 22:00
🕐 2015-07-22 22:11 #5
Machinery parašė:
[quote]heLy parašė:
[quote]Machinery parašė:
Sėkmės randant durnių kūriam reikės pusantro šimto indie šlamšto.

yra zmones kuriems tai patinka ir tai nereiskia kad jie *, kiekvienam savo ir nereiktu del to smerkt :)[/quote]
Steam vis labiau panašėja į Play Store.Valve kokybės kontrolės nėra beveik.
Dauguma visų tų indie žaidimų kokybė geriausiu atveju - mediocre.Steam reviews gerai parodo jų kokybę, aišku ne 100%.
Kokybė > kiekybė.

Dėl to patikimo, tai kas turi patikt: pirkt per sale už centus žaidimus ir farmint korteles?Nes dauguma šitų žaidimų neturi kitos paskirties.[/quote]
kai tau nepatinka indie tai gal tokia ir paskirtis, kiti zmones prazaidzia juos pilnai iki galo savo malonumui o ne del korteliu. P.s del steam tai galima sakyt kad tiesa sakai nes dbr pilna games kurie neverti savo sumos.
🕐 2015-07-22 22:34 #6
Aš nesakiau, kad man nepatinka indie žaidimai.
Inidie nėra žanras, kad "man patinka indie žaidimai ir tik juos perku" sakyti.Žinoma, galbūt jis vienas iš milijono kuriam geriau įvairių žanrų indie žaidimai, nei aaa kokybės žymiai geresni.Bet vėlgi visokių yra, juk yra ir tokių kūrie iki kraujo rėks, kad gameplay >grafika ir sakys kad jiems 15 fps gana.
Čia esmė kokybė.
🕐 2015-07-23 13:13 #7
15-20euru ?

15-20euru ?
Redaguota 2015-07-23 13:21
🕐 2015-07-27 12:32 #8
get crazy parašė:
Kiekvieną savaitę gaunu po booster pack arba kuponų arba kortų drop.


Aš pats esu 40 lygio ir kas savaitę negaunu tokių dalykų. Kadangi šansas gauti kortelių didėja kas 20 levelių, tai mūsų šansas turėtų būti toks pat.

get crazy parašė:
Taip, kad nereikia man jokių komentarų. Galit pasilaikyti juos sau.


Reikia, tik ne tokių kokį yEz parašė. Kiti žmonės galės pasiskaityti komentarus, kad gautų daugiau informacijos.
Redaguota 2015-07-27 12:33
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti