Sveiki,noriu suzinot kaip reikia isirasyt nba 2k16 i xbox 360 ?
Žiūrint kokį Xbox'o nulaužimą turi.
Jei RGH/JTAG nulaužimas , rašaisi .god formatu į USB raktą arba išorinį su FAT32 formatavimu arba į HDD tiesiai iš PC arba per router'į. Jei flash'intas , rašaisi žaidimą DVD DL diskus.