📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
nba 2k16 Xbox 360
3 žinutės · 1,460 peržiūros
🕐 2015-10-26 19:05 #1
Sveiki,noriu suzinot kaip reikia isirasyt nba 2k16 i xbox 360 ?
🕐 2015-10-26 19:44 #2
Žiūrint kokį Xbox'o nulaužimą turi.
🕐 2015-10-26 20:16 #3
Jei RGH/JTAG nulaužimas , rašaisi .god formatu į USB raktą arba išorinį su FAT32 formatavimu arba į HDD tiesiai iš PC arba per router'į. Jei flash'intas , rašaisi žaidimą DVD DL diskus.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti