📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kaip padaryti Windows Xp Sp3?
6 žinutės · 4,310 peržiūros
🕐 2011-02-14 18:31 #1
Sveiki,gal kas zinot kaip padaryti tiksliau gal update padaryti mano windowsai yra xp sp2 (service pack2) o man reikia ant Dragon age sp3 (service pack 3) Gal zinot kaip? nes niekada nedares nenoriu nieko pridaryti.Dekui
🕐 2011-02-14 18:36 #2
Nieko ir bepridarysi, siuskis is lietuvisku trackeriu tikrai turi but!
🕐 2011-02-14 18:38 #3
Ta prasme windowsus tiktais? o nera jokio update'o?
🕐 2011-02-14 18:55 #4
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4&displaylang=en imk ;)
🕐 2011-02-14 19:01 #5
Siųskis per windows update http://windows.microsoft.com/en-US/windows/help/learn-how-to-install-windows-xp-service-pack-3-sp3
🕐 2011-02-15 00:05 #6
Aciu bandysiu.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti