Sveiki visi noriu paklaust kodėl man pvz kai lošiu ką nors ir kai įspaudžiu "w" "space" o kai pvz noriu paspaust "a" neveikia o jeigu spaudžiu "d" veikia o kai atleidžiu tarkim "space" a raidė veikia kame problema ? XD
Panašiai ir man būna per GTA V - kai laikai E ir D, D neveikia o A veikia, nieko nepakeisi manau.
Jei turi pigią klaviatūrą tai to nepakeisi. Tam, kad gamintojai sutaupytų, kelis mygtukus padaro vienoj grandinėj ir kad ir kiek jų spaustum teveiks 1.
Brangesnėse klaviatūrose tas limitas taip pat yra tačiau daug didesnis ir su intensyviu gaming'u abejoju ar pajusi.
Jo jo, čia tas pats kaip per NFSMW (sęnajį) nitro paduodavai su "alt" ir tegalėdavai tik į vieną pusę sukt, kol alt neatleisi :D Aš irgi apie tą patį buvau pagalvojęs, reiškia čia klavetkos chujovos, o aš galvodavau, kad žaidimo nustatymuos kažkas yra :D
O čia prie to paties, jei shift laikant man kartais neparašo raidės "O"? Tiesiog, kartais neparašo raidės. Daugiau tokių dalykų klaviatūroje neradęs.