📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Samsung Galaxy A5 (2016)
16 žinutės · 3,243 peržiūros
🕐 2016-03-21 12:26 #1
Sveiki. Noriu paklaust kaip jums naujasis "Samung Galaxy A5 (2016)"? Norėčiau jį pirkt, bet taip ir neapsiprendžiu. Gal patarsite ar apsimoka pirkt ar ne :)
🕐 2016-03-21 12:41 #2
Palygink Antutu benchmarkus su kitais telefonais ir pamatysi
🕐 2016-03-21 13:34 #3
Apsimoka. Sesuo turi, pats esu rankose laikęs ir man jis tikrai patiko. Greitas, didelė raiška, RAM užtenka, procesorius irgi geras, atminties kaip ir įprastai dabar 16 gb, kamera 13 MP (labai gera kokybė). Bent jau man jis tikrai patiko. Turiu irgi A5 tik 2015 metų, nelabai jie stipriai ir skiriasi, bet 2016 vistiek geresnis. Nemažai jau laiko turiu, ir tikrai nesiskundžiu lagais ar dar kuom. Svarbiausia neužkrauti atminties ir viskas bus tvarkoj :)
Redaguota 2016-03-21 13:35
🕐 2016-03-21 16:24 #4
Nepsimoka, po puse metu lagynas bus ne telefonas, daug geresniu variantu yra su android ir dar pigesni. Parsivezem 5 samsungus 2 is 5 neveikia sklandziai kaip kiti tel vos tik injungus tai kokia ten kokybe...
🕐 2016-03-21 16:29 #5
ReklamuojuLaikiux parašė:
Nepsimoka, po puse metu lagynas bus ne telefonas, daug geresniu variantu yra su android ir dar pigesni. Parsivezem 5 samsungus 2 is 5 neveikia sklandziai kaip kiti tel vos tik injungus tai kokia ten kokybe...


Root ir problemų nebėra.
🕐 2016-03-21 17:20 #6
Wololo parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
Nepsimoka, po puse metu lagynas bus ne telefonas, daug geresniu variantu yra su android ir dar pigesni. Parsivezem 5 samsungus 2 is 5 neveikia sklandziai kaip kiti tel vos tik injungus tai kokia ten kokybe...


Root ir problemų nebėra.[/quote]
ne sau emem, pravezimui bet cia nesamone ispakuoji telefona injungi dar net 1 zinutes neissiuntes eini pro appsus slankioji matai kaip lagina..
🕐 2016-03-21 20:03 #7
ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]Wololo parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
Nepsimoka, po puse metu lagynas bus ne telefonas, daug geresniu variantu yra su android ir dar pigesni. Parsivezem 5 samsungus 2 is 5 neveikia sklandziai kaip kiti tel vos tik injungus tai kokia ten kokybe...


Root ir problemų nebėra.[/quote]
ne sau emem, pravezimui bet cia nesamone ispakuoji telefona injungi dar net 1 zinutes neissiuntes eini pro appsus slankioji matai kaip lagina..[/quote]

Dėl to daugelis ir vengia labai žymių brand'ų ragelių.
🕐 2016-03-21 20:03 #8
ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]Wololo parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
Nepsimoka, po puse metu lagynas bus ne telefonas, daug geresniu variantu yra su android ir dar pigesni. Parsivezem 5 samsungus 2 is 5 neveikia sklandziai kaip kiti tel vos tik injungus tai kokia ten kokybe...


Root ir problemų nebėra.[/quote]
ne sau emem, pravezimui bet cia nesamone ispakuoji telefona injungi dar net 1 zinutes neissiuntes eini pro appsus slankioji matai kaip lagina..[/quote]

Dėl to daugelis ir vengia labai žymių brand'ų ragelių.
🕐 2016-03-21 20:52 #9
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
🕐 2016-03-22 11:14 #10
kenzas parašė:
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
Būtent. Reikia mokėti naudotis, saugoti, valyti ir viskas bus tvarkoj.
🕐 2016-03-22 12:16 #11
KTooTa parašė:
[quote]kenzas parašė:
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
Būtent. Reikia mokėti naudotis, saugoti, valyti ir viskas bus tvarkoj.[/quote]
tai ka siulai 1 apps issirasyt ir fsio uztenka :d? Kam tada ta atmintis skirta jeigu negali jos naudot. Kodel ant kitu telefonu nera tokiu problemu? nekalbu apie kinietiska slamsta
🕐 2016-03-22 13:14 #12
ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]KTooTa parašė:
[quote]kenzas parašė:
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
Būtent. Reikia mokėti naudotis, saugoti, valyti ir viskas bus tvarkoj.[/quote]
tai ka siulai 1 apps issirasyt ir fsio uztenka :d? Kam tada ta atmintis skirta jeigu negali jos naudot. Kodel ant kitu telefonu nera tokiu problemu? nekalbu apie kinietiska slamsta[/quote] Todėl, kad yra toks dalykas kaip atminties kortelės, jeigu negirdėjai, protinguoli... 32 gb kortelės pilnai užtenka. Niekas nesako, kad visiškai ten jau tos vietos nenaudot, tiesiog kad būtų kažkiek bent rezerve. Pas mane tarkim iš 16 gb telefono laisvos atminties yra 8 gb, o visą kitą į atminties kortelę instaliuoju/keliu, todėl problemų nematau.
Redaguota 2016-03-22 13:17
🕐 2016-03-22 16:17 #13
KTooTa parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]KTooTa parašė:
[quote]kenzas parašė:
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
Būtent. Reikia mokėti naudotis, saugoti, valyti ir viskas bus tvarkoj.[/quote]
tai ka siulai 1 apps issirasyt ir fsio uztenka :d? Kam tada ta atmintis skirta jeigu negali jos naudot. Kodel ant kitu telefonu nera tokiu problemu? nekalbu apie kinietiska slamsta[/quote] Todėl, kad yra toks dalykas kaip atminties kortelės, jeigu negirdėjai, protinguoli... 32 gb kortelės pilnai užtenka. Niekas nesako, kad visiškai ten jau tos vietos nenaudot, tiesiog kad būtų kažkiek bent rezerve. Pas mane tarkim iš 16 gb telefono laisvos atminties yra 8 gb, o visą kitą į atminties kortelę instaliuoju/keliu, todėl problemų nematau.[/quote]
Tai papasakok kodel ant kitu telefonu nera tokiu bedu, cia xuijnia yra imt telefona ir dar rupintis visokiais rezvervais :DD
zodziu apibendrinus yra daug geresniu variantus uz tavo a5 uz panasia kaina
🕐 2016-03-22 19:52 #14
ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]KTooTa parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]KTooTa parašė:
[quote]kenzas parašė:
Niekas nelagins jei atminties neužkrausi aš pats turiu 2016 metu ir man niekas nelagina
Būtent. Reikia mokėti naudotis, saugoti, valyti ir viskas bus tvarkoj.[/quote]
tai ka siulai 1 apps issirasyt ir fsio uztenka :d? Kam tada ta atmintis skirta jeigu negali jos naudot. Kodel ant kitu telefonu nera tokiu problemu? nekalbu apie kinietiska slamsta[/quote] Todėl, kad yra toks dalykas kaip atminties kortelės, jeigu negirdėjai, protinguoli... 32 gb kortelės pilnai užtenka. Niekas nesako, kad visiškai ten jau tos vietos nenaudot, tiesiog kad būtų kažkiek bent rezerve. Pas mane tarkim iš 16 gb telefono laisvos atminties yra 8 gb, o visą kitą į atminties kortelę instaliuoju/keliu, todėl problemų nematau.[/quote]
Tai papasakok kodel ant kitu telefonu nera tokiu bedu, cia xuijnia yra imt telefona ir dar rupintis visokiais rezvervais :DD
zodziu apibendrinus yra daug geresniu variantus uz tavo a5 uz panasia kaina[/quote] Su betkokiu telefonu atsiranda bėdų dėl lago, jeigu su juo pradedi visokias nesamones dirbt, tas pats kas ir su kompiuteriu. Nesvarbu kokio galingumo jis būtų, jeigu pradedi be galo, be krašto siunteliotis visokias nereikalingas nesamones, nevalai nuo nereikalingų failų, ne restartuoji - jis vistiek anksčiau ar vėliau pradės lagint, todėl gali man nieko neįrodinėti :) Matosi, kad nelabai išmanai technikos veikimo sklandumo principą. Šūdo aš žmogui nekiščiau, tuo labiau jeigu pats nesu išbandęs ir panašiai, o kai, matai, esu valdęs Galaxy A5 gan nemažai, tai žinau ką sakau, priešingai nei tu. Išmok naudotis telefonais, pasiskaityk daugiau google ir nebus jokių bėdų :) Tema baigta, gali neatrašinėt :)
🕐 2016-03-22 20:32 #15
KTooTa parašė:
Su betkokiu telefonu atsiranda bėdų dėl lago, jeigu su juo pradedi visokias nesamones dirbt, tas pats kas ir su kompiuteriu. Nesvarbu kokio galingumo jis būtų, jeigu pradedi be galo, be krašto siunteliotis visokias nereikalingas nesamones, nevalai nuo nereikalingų failų, ne restartuoji - jis vistiek anksčiau ar vėliau pradės lagint, todėl gali man nieko neįrodinėti :) Matosi, kad nelabai išmanai technikos veikimo sklandumo principą. Šūdo aš žmogui nekiščiau, tuo labiau jeigu pats nesu išbandęs ir panašiai, o kai, matai, esu valdęs Galaxy A5 gan nemažai, tai žinau ką sakau, priešingai nei tu. Išmok naudotis telefonais, pasiskaityk daugiau google ir nebus jokių bėdų :) Tema baigta, gali neatrašinėt :)


Tiesą sakant Samsung rageliai turi potencialą strigti dėl TouchWiz ir programų , kurios yra priverstinai kišamos. Nori jų atsikratyti - darai root arba rašaisi Stock Android OS.
Redaguota 2016-03-22 20:33
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti