📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Narių trynimas
9 žinutės · 3,990 peržiūros
🕐 2016-09-02 14:31 #1
Ištryniau 2000 narių, kurie nesilankė svetainėje ilgiau kaip 4.5 metų. Taip atlaisvinami nikai naujiems nariams.
🕐 2016-09-02 14:37 #2
O, jei taip staiga sugalvotu kažkas prisijungti po tiek metų ir negalėtu nes ištrintas būtų, reiktu vėl jiems registruotis? iš vienos pusės nesąmonė bet iš kitos gal ir gerai neužima nicko :D
🕐 2016-09-02 14:41 #3
Gaus iš naujo registruotis. Po 5 metų manau retas kas ir benorės prisijungti prie savo acc.
🕐 2016-09-02 14:44 #4
Qiux parašė:
O, jei taip staiga sugalvotu kažkas prisijungti po tiek metų ir negalėtu nes ištrintas būtų, reiktu vėl jiems registruotis? iš vienos pusės nesąmonė bet iš kitos gal ir gerai neužima nicko :D


Ju bedos jeigu jie nesilanke, 4.5 sociai laiko prisiminti ir vel apsilankyti ir nebuti istrintam
Redaguota 2016-09-02 14:44
🕐 2016-09-02 16:22 #5
manau pilnai uztenka 2m neprisijungimo. didelis laiko tarpas, nenori vadinas nereikia. nores tai per nauja susikurs, kas cia yra prisiregistruot?
🕐 2016-09-02 19:51 #6
Kas norės, tie sugrįš. 2 metai kiek per stipru būtų kai kuriem, man būtų gerai.
🕐 2016-09-02 22:31 #7
As visada uz tokia tvarka.
🕐 2016-09-02 22:36 #8
O, jei per metus ar 2 prisijungi tik 2 kartus ir išeini? aš tai nenorėčiau kad ištrintu mano seną acc, po to busiu lyg naujokas :D
🕐 2016-09-02 22:55 #9
As turiu sena acounta nick'as dei1idas jau nenaudoju jo apie 2 metus, uzmirses slapika buvau :-)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti