Ištryniau 2000 narių, kurie nesilankė svetainėje ilgiau kaip 4.5 metų. Taip atlaisvinami nikai naujiems nariams.
O, jei taip staiga sugalvotu kažkas prisijungti po tiek metų ir negalėtu nes ištrintas būtų, reiktu vėl jiems registruotis? iš vienos pusės nesąmonė bet iš kitos gal ir gerai neužima nicko :D
Gaus iš naujo registruotis. Po 5 metų manau retas kas ir benorės prisijungti prie savo acc.
Qiux parašė:
O, jei taip staiga sugalvotu kažkas prisijungti po tiek metų ir negalėtu nes ištrintas būtų, reiktu vėl jiems registruotis? iš vienos pusės nesąmonė bet iš kitos gal ir gerai neužima nicko :D
Ju bedos jeigu jie nesilanke, 4.5 sociai laiko prisiminti ir vel apsilankyti ir nebuti istrintam
Redaguota 2016-09-02 14:44
manau pilnai uztenka 2m neprisijungimo. didelis laiko tarpas, nenori vadinas nereikia. nores tai per nauja susikurs, kas cia yra prisiregistruot?
Kas norės, tie sugrįš. 2 metai kiek per stipru būtų kai kuriem, man būtų gerai.
As visada uz tokia tvarka.
O, jei per metus ar 2 prisijungi tik 2 kartus ir išeini? aš tai nenorėčiau kad ištrintu mano seną acc, po to busiu lyg naujokas :D
As turiu sena acounta nick'as dei1idas jau nenaudoju jo apie 2 metus, uzmirses slapika buvau :-)