📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Silent mouse
5 žinutės · 2,217 peržiūros
🕐 2016-11-05 09:27 #1
Sveiki, norejau jusu paklausti kokia pelyte galetumete patartit pirkti norint, kad butu silent :) turiu omenyje, tai kad kai spaudi peles klavisus skleistu kuo maziau triuksmo. :)
🕐 2016-11-05 10:00 #2
ayy.... cia jau labai sunkus klausimas, nes kiek teko turet peliu per savo gyvenimeli, tai visos "kliksi" gana garsiai
🕐 2016-11-05 10:27 #3
Sunku ką patart, bet galiu pasakyt ko NErekomenduoju. Pačiam man svarbu, kad kuo tylesnės pelės būtų (mėgstu Diablo pakapot). Turėjau Hama Mirano. Buvau patenkintas kol veikė, bet per mažiau nei metus kairys mygtukas sugedo.
🕐 2016-11-06 08:55 #4
gaila, del mirano peles girdejau, kad neblogos nes tylesnes jos :) gaila,kad dauguma gamintoju net neafisuoja pelyciu triuksmo lygio, nes kiek zinau su klaviaturom tai kitokia situacija ,nes ten mechanika kitokia, membranos ir pns ;)
🕐 2016-11-06 13:34 #5
Šitą turiu nusipirkęs ir esu patenkintas, labai tyli https://www.asus.com/Keyboards-Mice/WT425/
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti