📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Jusu zaidimu FAIL'AI
51 žinutės · 19,456 peržiūros
🕐 2011-03-16 20:19 #1
Taigi sugalvojau sia tema zaisdamas senaji NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 Ir pora kartu geru Fail'u pavariau :D Tai va i sia tema dekite screen shot'us arba patys papasakokite koki savo fail'a ;] as imesiu nuotrauka kai siandien zaidziau NFSU2 Drago fail'a :D



mhm cia man tik vienam nerodo paveikslelio? :D

jeigu ka http://www.part.lt/perziura/1d0ccfd14ff3e3a435cfc8134582niuriu gauti įspėjim3110.JPG
Redaguota 2011-03-16 20:25
🕐 2011-03-16 20:27 #2
🕐 2011-03-16 21:41 #3
Harkoli, tavo nuoruoda cenzuruoja:D
Redaguota 2011-03-16 21:43
🕐 2011-03-16 22:43 #4
Mano didziausias FAIL'AS, buvo per cs, kai prie tero vietoj emkes issitraukiau knife:D:D:D:D. Tada FAIL'AS buvo per BulletStorm kai spardydamas priesus ilekiau i kaktusus:D:D:D:D.
🕐 2011-03-17 08:14 #5
O mano per GTH ant cs, losiau losiau losiau padariau 1 hs poto knife istraukiau grc begt ir kitas islindo niuriu gauti įspėjim PrO* PWNED!!!!!!!!
🕐 2011-03-17 14:03 #6
mano didziausias fail buvo losiant left 4 dead 2 pirmoje misijoje (dead center) viesbuty , norejau greiciau pasiekt elevator tai reikejo sokt pro langa ir kai as sokau nespejau pasukt mausiko kad patekciau y zemesni auksta , tai po to nukritau ir miriau .
🕐 2011-03-17 14:52 #7
tai va mano tas failas per nfsu2 per draga as susifailinau ir visi kurie ispaskos man vaziavo taip pat susifailino ir niekas nelaimejo lenktyniu :DD
🕐 2011-03-17 20:48 #8
Resident Evil 4. Buvau sugalvojusi nepriekaištyngą strategija kaip nugalėt Little Boy Blue (Salazar) vien tik su peiliu. Sumaniau pasidalint su internetu šia stategija, filmavau su crackintais Fraps (2005 m.), programa susufailino ir išjungė žaidima, kartu sunaikindama visus save game failus. Štai toks fail, nuo tada daugiau niekada nedirbau su Fraps :D
🕐 2011-03-17 21:27 #9
Kaip Fraps galejo itakoti zaidimo isaugojimo failus istrinima?
🕐 2011-03-18 17:27 #10
Pavelas parašė:
Kaip Fraps galejo itakoti zaidimo isaugojimo failus istrinima?

Laisvai, su Fraps dar netokiu bugu būna, ypač su 2005 metų ir dar crackintais. Gal tie failai ir neišsitrynė, bet prie jų tapo neįmanoma prisijungt arba jie pasižeidė dėl netikėto žaidimo "crasho". Per daug dėl tų failų nesijaudinau, žaidimas puikus, todėl nebuvo kančios pradėti nuo nulio.
🕐 2011-03-18 19:19 #11
Ir kas paskatino suzaist RE 4?:)

Kalbant apie fail'us, tai buvo pas mane neseniai su Resident Evil 2, jau pereidinejau 4-ji karta ir nusprendziau iveikti kuo maziau issaugant, nes tokiu budu gauciau aukstesni rank'a. Zodziu, buvau jau netoli pabaigos, turbut daugiau nei valanda neisaugojes ir girdziu katinas meow'ksi, nori i lauka, tai nuskubejau atlikti kilnios pareigos, o zaidima nepause'inau ir kaip veikeja palikau ten kur yra mazi viksriukai ir jie po truputi gyvybe atiminejo, pamates tai dar meginau issigelbeti bet buvo per velu. Tad teko ir vel knistis per ta pacia Umbrella Research Facility, kuria jau beveik atmintinai isimines esu.
Redaguota 2011-03-18 19:21
🕐 2011-03-18 19:28 #12
Pavelas parašė:
Ir kas paskatino suzaist RE 4?:)

Kalbant apie fail'us, tai buvo pas mane neseniai su Resident Evil 2, jau pereidinejau 4-ji karta ir nusprendziau iveikti kuo maziau issaugant, nes tokiu budu gauciau aukstesni rank'a. Zodziu, buvau jau netoli pabaigos, turbut daugiau nei valanda neisaugojes ir girdziu katinas meow'ksi, nori i lauka, tai nuskubejau atlikti kilnios pareigos, o zaidima nepause'inau ir kaip veikeja palikau ten kur yra mazi viksriukai ir jie po truputi gyvybe atiminejo, pamates tai dar meginau issigelbeti bet buvo per velu. Tad teko ir vel knistis per ta pacia Umbrella Research Facility, kuria jau beveik atmintinai isimines esu.


O vat su katinais tas labiausiai ir uzknisa, kas 15 sekundziu keicia buvimo vieta... |(

P.S. Kai apie jusu fail'us pasiskaiciau, man jau skambejo ne kaip fail'ai, o kaip didziausi kosmarai (bent jau man)! (whew)
Redaguota 2011-03-18 19:28
🕐 2011-03-18 19:50 #13
Atsimenu per gta sa vienoj Woozie misijoj rekia tureti didele plauciu talpa, taigi nutariau 10min panardyti.. Ir labai nustebau dugne rades dvi policijos masinas ir "cabbie":D Zinoma cia ne mano fail'as, o mentuku, bet vistiek gan juokingas vaizdas buvo:D
🕐 2011-03-18 21:29 #14
Tortas parašė:
Atsimenu per gta sa vienoj Woozie misijoj rekia tureti didele plauciu talpa, taigi nutariau 10min panardyti.. Ir labai nustebau dugne rades dvi policijos masinas ir "cabbie":D Zinoma cia ne mano fail'as, o mentuku, bet vistiek gan juokingas vaizdas buvo:D


Priminei man apie viena gera bajeri is gta sa chinatown'o, zodziu su broliu zaidem, sprogo masina ir sprogo mento motociklas, tada vaziavo kitas zmogus ant motociklo, o mentas ji graksciai sokdamas and motociklo nuspyre ir nuvaziavo lyg niekur nieko... :D
🕐 2011-03-18 21:45 #15
Jo ant sa mentai tai nesveiki:d Dar taxistai pavaro ciudu.. atsimenu veziaus graziai uztiuningaves elegy i garaza ir netycia bumbtelejau i taxa. Tai tas taxas per puse miesto mane persekiojo, teko nusaut taxista kol mano ratu nesudroze xD
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti