📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
World of Warcraft
3 žinutės · 1,591 peržiūros
🕐 2017-05-10 22:19 #1
Sveiki gal zinot geru serveriu, aisku nemokamu ! Zaidziu warmane serveri , tai pagalvojau ar yra geresniu serveriu nei sitas ?
🕐 2017-05-11 09:37 #2
Jei tau rūpi community dydis, tada pasilik Warmane. Bent jau man tik Lordaeron kažkiek patiko, likę realms garbage lygio.

Vanilla: Jei susitvarkysi su visais rusais ir chings'ais, tada čiuožk į Elysium. Kūrėjai/savininkai šikniai, bet community įdomus ir spalvingas.

WoTLK: Buvo Dalaranas geras savo metu iki kol neišleido Legiono, tada prispito trolių ir spamerių, tai nežinau ar dar veikiantis. Taip pat vertas paminėjimo yra Gamer-District, bet ten pilna custom content, o community ir dalis GMs nėra noob friendly, ten viskas skirta grynai raid'inimui ir PvP.

Cataclysm: Atlantiss. Lenkai žino ką daro. x1 rates, mažai lago.

MoP: Tauri international. Vengrų servas, bet neišsigąsk, daug kas kalba/rašo angliškai.
🕐 2017-05-11 23:23 #3
Dekui uz info !
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti