Sveiki gal zinot geru serveriu, aisku nemokamu ! Zaidziu warmane serveri , tai pagalvojau ar yra geresniu serveriu nei sitas ?
Jei tau rūpi community dydis, tada pasilik Warmane. Bent jau man tik Lordaeron kažkiek patiko, likę realms garbage lygio.
Vanilla: Jei susitvarkysi su visais rusais ir chings'ais, tada čiuožk į Elysium. Kūrėjai/savininkai šikniai, bet community įdomus ir spalvingas.
WoTLK: Buvo Dalaranas geras savo metu iki kol neišleido Legiono, tada prispito trolių ir spamerių, tai nežinau ar dar veikiantis. Taip pat vertas paminėjimo yra Gamer-District, bet ten pilna custom content, o community ir dalis GMs nėra noob friendly, ten viskas skirta grynai raid'inimui ir PvP.
Cataclysm: Atlantiss. Lenkai žino ką daro. x1 rates, mažai lago.
MoP: Tauri international. Vengrų servas, bet neišsigąsk, daug kas kalba/rašo angliškai.