Noriu paklaust tu kurie zaide , ir dar zaidza cs 1.6 kaip susitvakyt tai buna uzlagina biskuti paskui isvis nelagina galim sakyt isvis nelagina ant 100fps fps ne stovi dropinasi buna 100-99fps beja as steaminis zaidejas
Redaguota 2018-03-25 18:28
Gal galėtai normaliai suformuluoti savo klausimą?
Nevisada nuo fps skaičiaus lag priklauso, šiaip nuo 60+ jau skaidru, tai nuo 100 iki 99 tikrai nepajaustum. Tau koks ping sukyles, arba vsync trukdo. Koks ping pas tave? Ar geras inernet connection?
Redaguota 2018-03-27 13:39
Nesvarbu kad ir 200fps turėsi, monitorius rodys tik tiek fps, kiek yra monitoriaus refresh rate. Greičiausiai tik 60hz. O jei žaidimas trukčioja, kaltink kompą, o ne žaidimą.
Kdosda Hegen parašė:
Nevisada nuo fps skaičiaus lag priklauso, šiaip nuo 60+ jau skaidru, tai nuo 100 iki 99 tikrai nepajaustum. Tau koks ping sukyles, arba vsync trukdo. Koks ping pas tave? Ar geras inernet connection?
+ kaip tik čia čia panašiai rašo:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2546918/counter-strike-100-fps-feels
ping normalus intikas nera *s
NOT FOUND
Redaguota 2018-03-27 11:43
H4rdC0r3 parašė:
Nesvarbu kad ir 200fps turėsi, monitorius rodys tik tiek fps, kiek yra monitoriaus refresh rate. Greičiausiai tik 60hz. O jei žaidimas trukčioja, kaltink kompą, o ne žaidimą.
zn ta meistras sake ta
Mano pc specs :
Redaguota 2018-03-27 13:21
Pamėgink nueit į Nvidia control panel/3d settings/manage 3d settings - susirandi savo cs 1.6 ir padaryk vertical sync OFF
Gal suveiks. Ant senų games man dažnai reikia išjungt, nes kitaip stutter.
Va kaip čia parodyta
https://www.geforce.com/hardware/technology/adaptive-vsync/technology
(Db link turėtų veikt www.tomshardware.co.uk/answers/id-2546918/counter-strike-100-fps-feels-slow-laggy.html
Redaguota 2018-03-27 17:20