📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
cs 1.6 problemike
13 žinutės · 3,280 peržiūros
🕐 2018-03-25 16:36 #1
Noriu paklaust tu kurie zaide , ir dar zaidza cs 1.6 kaip susitvakyt tai buna uzlagina biskuti paskui isvis nelagina galim sakyt isvis nelagina ant 100fps fps ne stovi dropinasi buna 100-99fps beja as steaminis zaidejas
Redaguota 2018-03-25 18:28
🕐 2018-03-25 17:43 #2
Nieko nesupratau
🕐 2018-03-25 17:44 #3
Gal galėtai normaliai suformuluoti savo klausimą?
🕐 2018-03-26 00:39 #4
SimplyTomas parašė:
Gal galėtai normaliai suformuluoti savo klausimą?

tesiok fps nesilaiko ant 100 o buna nukrenta ant 99 , ir bski lag paidaro ka daryt?
🕐 2018-03-26 08:40 #5
f0ker parašė:
[quote]SimplyTomas parašė:
Gal galėtai normaliai suformuluoti savo klausimą?

tesiok fps nesilaiko ant 100 o buna nukrenta ant 99 , ir bski lag paidaro ka daryt?[/quote]

jeigu nuo 100 nukrenta iki 99 tai tikrai nepasidaro juntamas "lag", ant csgo man vis po 5 vienetus keiciasi fps, jeigu nekrenta po 10 ir daugiau tai tikrai niekas nelagina, fps negali buti visada pastovus
🕐 2018-03-26 14:08 #6
Nevisada nuo fps skaičiaus lag priklauso, šiaip nuo 60+ jau skaidru, tai nuo 100 iki 99 tikrai nepajaustum. Tau koks ping sukyles, arba vsync trukdo. Koks ping pas tave? Ar geras inernet connection?
Redaguota 2018-03-27 13:39
🕐 2018-03-26 22:47 #7
Nesvarbu kad ir 200fps turėsi, monitorius rodys tik tiek fps, kiek yra monitoriaus refresh rate. Greičiausiai tik 60hz. O jei žaidimas trukčioja, kaltink kompą, o ne žaidimą.
🕐 2018-03-27 11:38 #8
Kdosda Hegen parašė:
Nevisada nuo fps skaičiaus lag priklauso, šiaip nuo 60+ jau skaidru, tai nuo 100 iki 99 tikrai nepajaustum. Tau koks ping sukyles, arba vsync trukdo. Koks ping pas tave? Ar geras inernet connection?

+ kaip tik čia čia panašiai rašo:
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2546918/counter-strike-100-fps-feels

ping normalus intikas nera *s
NOT FOUND
Redaguota 2018-03-27 11:43
🕐 2018-03-27 11:51 #9
Machinery parašė:
[quote]Makaroni parašė:
[quote]f0ker parašė:
[quote]SimplyTomas parašė:
Gal galėtai normaliai suformuluoti savo klausimą?

tesiok fps nesilaiko ant 100 o buna nukrenta ant 99 , ir bski lag paidaro ka daryt?[/quote]

jeigu nuo 100 nukrenta iki 99 tai tikrai nepasidaro juntamas "lag", ant csgo man vis po 5 vienetus keiciasi fps, jeigu nekrenta po 10 ir daugiau tai tikrai niekas nelagina, fps negali buti visada pastovus[/quote]
Gal jis fps veteranas ir jaučia menkiausia response time pasikeitimą.[/quote]
man ant cs go tas pats , ir no lag
🕐 2018-03-27 11:52 #10
H4rdC0r3 parašė:
Nesvarbu kad ir 200fps turėsi, monitorius rodys tik tiek fps, kiek yra monitoriaus refresh rate. Greičiausiai tik 60hz. O jei žaidimas trukčioja, kaltink kompą, o ne žaidimą.

zn ta meistras sake ta

Mano pc specs :
Redaguota 2018-03-27 13:21
🕐 2018-03-27 13:36 #11
Pamėgink nueit į Nvidia control panel/3d settings/manage 3d settings - susirandi savo cs 1.6 ir padaryk vertical sync OFF
Gal suveiks. Ant senų games man dažnai reikia išjungt, nes kitaip stutter.

Va kaip čia parodyta
https://www.geforce.com/hardware/technology/adaptive-vsync/technology

(Db link turėtų veikt www.tomshardware.co.uk/answers/id-2546918/counter-strike-100-fps-feels-slow-laggy.html
Redaguota 2018-03-27 17:20
🕐 2018-03-27 14:08 #12
Kdosda Hegen parašė:
Pamėgink nueit į Nvidia control panel/3d settings/manage 3d settings - susirandi savo cs 1.6 ir padaryk vertical sync OFF
Gal suveiks. Ant senų games man dažnai reikia išjungt, nes kitaip stutter.

Va kaip čia parodyta
https://www.geforce.com/hardware/technology/adaptive-vsync/technology

(Db link turėtų veikt)

isjunkta jau seniai :

Vistiek tas pats :
🕐 2018-03-31 18:23 #13
Kdosda Hegen parašė:
Pamėgink nueit į Nvidia control panel/3d settings/manage 3d settings - susirandi savo cs 1.6 ir padaryk vertical sync OFF
Gal suveiks. Ant senų games man dažnai reikia išjungt, nes kitaip stutter.

Va kaip čia parodyta
https://www.geforce.com/hardware/technology/adaptive-vsync/technology

(Db link turėtų veikt www.tomshardware.co.uk/answers/id-2546918/counter-strike-100-fps-feels-slow-laggy.html

ne kazka is ten pora DALYKU NEPADEjO kitka gal nzn nelb as anglu moku
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti