📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
gal kas turit veikianti win 7 activatoriu?
7 žinutės · 2,894 peržiūros
🕐 2019-02-03 09:27 #1
gal kas turit veikianti win 7 activatoriu?
pats ieskojau bet nieks neveike nesinori dauk virusu prisisiust :D
🕐 2019-02-03 12:37 #2
https://www.dropbox.com/s/qrxxnsjzlls6fc2/Windows%20Loader%20v2.2.2.rar?dl=0
🕐 2019-02-03 16:38 #3
jei tik isekstraktint ir instal paspaust tai neveikia jei dar kazka reik daryt noreciau isgirst :D
🕐 2019-02-03 18:53 #4
Bandyk šitą https://www.dropbox.com/s/fj3l3em4jsxqzoo/RemoveWAT.rar?dl=0
🕐 2019-02-03 21:35 #5
neveikia linkas :\
🕐 2019-02-03 22:22 #6
Patalpinau kitur https://xfailai.lt/Atsisiusti.html?nr=1549225302ncAVL
🕐 2019-02-03 22:52 #7
didelis dekui :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti