Taigi susikūriau Patreon.
https://www.patreon.com/KdosdaHegen
Eikit žmonės ir aukokit. Paaukoję 100eur ir daugiau gaus po bulkutę (gal, nors tikriausiai ne). Taigi, tikrai verta aukot!
Kiek rida bulkutės? Quattrinis gal?
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Varkė, "Duokit man štuką eurų ir nusipirksiu kas mėnesį po žaidimą iš steamo"
Davai, aš jums geresnį biznį pasiūlysiu, man užteks ir 100 eurų per mėnesį ir pažadu už juos pirkt žaidimus.
Verslas nuo nulio xdddd
**EDIT
Dabar all jokes aside. Aš suprasčiau, kad tu kurtum kokį nors content'ą, kuriam reiktų lėšų, kokius youtube video ar dar kažką panašaus, kas būtų tikrai įdomu. O dabar tu nori, kad žmonės tau duotų pinigų už steam žaidimų reviews? Skamba labai apgailėtinai.
Redaguota 2019-08-10 13:22
Ryuk parašė:
Aš suprasčiau, kad tu kurtum kokį nors content'ą, kuriam reiktų lėšų, kokius youtube video ar dar kažką panašaus, kas būtų tikrai įdomu. O dabar tu nori, kad žmonės tau duotų pinigų už steam žaidimų reviews? Skamba labai apgailėtinai.
Šiaip tas Patreon pagrinde tam, kad už bet ką jei kas norėtų galėtų supportint mane. Tiers ir Goals tai ant bajerio sukurti, nors jeigu kažkas ištikro tiek sugalvotų sumokėt, tai sąlygas vykdyčiau, todėl ir sukėliau milžiniškas kainas.
Šiaip Steam reviews jau skaitos kaip content, bent mano manymu. Esu matęs daug beviltiškesnių Kickstarter ir Patreons.
Redaguota 2019-08-10 15:32
O man tiesiog visa tai atrodo kaip nauja "bomžų" karta ar net gi evoliucija dabartinių bomžų gyvenime. No offense dude bet rimtai šiek tiek cringy. Jei kažko sieki eik vergauk ir užsidirbk.
Redaguota 2019-08-10 15:53
aš pradėjęs youtube gaming content random, seni, geri, auksiniai žaidimai, aišku nepopulerūs bet kuriu kas prie širdies, bet net nesiruosiu maldaut taip anksti pinigų kažkam per patreon, beje, kam įdomu
https://www.youtube.com/channel/UCitra_omPFJpk0uLoqAGDpg
mano channel, pažiūrėkit, kas naujo seno keliama.
dar sunkei gaunasi man viskas, bet kaip jis išmaldos neprašau
Redaguota 2019-08-10 19:51
Tai cia tipo rimtai nori pinigu gauti? Maniau kad cia pokstas :DDD