https://www.youtube.com/watch?v=aycFd-PGmbQ
Gero klausymo ;)
Susikūriau vartotoja tik,kad pasakyt kad šūdo gabalas ta tavo kuriama muzika
Cia tas (Prod. by Zyla) nuo OG version mada atejo?
Gal ir po akmeniu. Tiesiog galvojau ,kad jis kaip ir daugelis ,,naujuju lietuvos reperiu'' bando lygiuotis i sekmingesni atlikeja siuo atveju OG Version.
Jau tokio šūdo gyvenime neklausęs, eina *, balso efektai imesti tipo pagrazintas "repavimas' nors iki to repavimo kaip man tapti miss pasauliu.... Repas panasiai, " tu privalai su siknos sluostem sluostytis tik sikna ir tai kai tik pašikai. Jė aha...". Sorry bet jau geriau sau gedos nedarytum su tokia muzika jei galima tai dar pavadinti o ne garsų kratiniu.... Bet juoko dozė gera buvo, o visa kita graudu