🕐 2019-10-12 02:36
#1
Siustas buvo is cia, siek tiek laiko pazaidus pakimba ir issijungia, be jokio erroro, tiesiog issijungia ir viskas. 10win, gal netinka? Bandziau ir admin teisem leist, tas pats s. Ka dar butu galima pabandyt?
