📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Vaizduske :/
36 žinutės · 14,831 peržiūros
🕐 2009-12-13 14:19 #1
Tj va mano senukas jau pradejo atsilikti nuo siuolaikinio pc pasaulio :D tik va atsilieka tuo kad vaizdo plokste grynas š ( vien del to lt kalba pasijungiau :D ) dabartine vaizdo plokste geforce 6200 noreciau geresnes ( nu kad pavilktu koki gta4 ar prototype ) kokia siulot ir mazdaug jos kaina ( pinigu neperdaugiausiai :d )
🕐 2009-12-13 14:22 #2
Kokia jungtis? AGP ar PCI-E?
🕐 2009-12-13 15:14 #3
o is kur tai suzinot :D
🕐 2009-12-13 15:15 #4
http://www.techpowerup.com/gpuz/
🕐 2009-12-13 15:18 #5
Net geda pasidaro kad tokiu talyku nezinau :D AGP
🕐 2009-12-13 15:36 #6
Manau šita galingiausia plokštė tavo jungčiai http://www.gerakaina.lt/new/product_info.php?cPath=85_197_195&products_id=606831&modelis=CGA-46724

Jei nori geresnės, gausi keisti visą motininę. GTA 4 manau nepaveš.
Redaguota 2009-12-13 15:37
🕐 2009-12-13 15:58 #7
man atrodo kad paves nes ant recomended tik 512 tereik o cia 1 gb zveris :D
🕐 2009-12-13 16:00 #8
Tie mb nieko nepasako apie vaizdo plokštės galingumą... Pvz. 128 mb plokštė gali būti dvigubai galingesnė už 1024 mb.
Redaguota 2009-12-13 16:01
🕐 2009-12-13 16:10 #9
vienas zodis ,,ble"
🕐 2009-12-17 17:01 #10
gintaxai nemanau kad gali but galingesne nes su 1 gb ir kitais silpnais parametrais (zemesniu uz vienos tokios manau galingos 128 mb vaizdo plokstes) niekas negamina :D O ir tais laikais kai 128 mb buvo gaminamos technologijos neleido aukstu kitu parametru isvystiti, o kai kyla kiti parametrai kyla ir mb :D o dainiuszs tj jeigu senas pc nieko nepades nauja vga jei turesi ~512 mb ram ir 2 Ghz CPU as tai totalu atnaujinima pasidariau wiska is widaus pakeiciau tik korpusa palikau :D tj db zjbs pc nebereik dulkiu walyt nes vidiniai radiotoriai itaisyti nebera ausintuvo veza viska... bent jau kol GTA 5 neisleistas :DDD
🕐 2009-12-17 20:50 #11
pas mane 2.8 Ghz ir 1 gb ram seip tik vaizduske knisa prota
🕐 2009-12-17 23:57 #12
as ir norejau pasikeisti agp plokste nes nepaveze nei prototype nei kokio kito pas mane buvo geforce 7300 gt dbr nusipirkau ati radion 3650 agp 512 mb ir vistiek nepaveza prototype pas mane pentiumas 4 2,66 greitis ir 1,5 gb ramu :D
Redaguota 2009-12-18 00:06
🕐 2009-12-18 13:34 #13
Ka suspejau pastebeti apie naujas plokstes, tik tai, kad kompensuojant silpnus vaizdo plokstes parametrus yra didinama ju atmintis, na pvz.: 6200 savo laikais su 256Mb tikrai buvo daug bet uztat kokia negalinga.
Beje turiu klausima: kokia yra normali nauu vaizdo ploksciu temperatura nieko neveikiant(na narsyti per folder'ius) ir zaidziant naujus zaidimus ant akstos grf, koki CoD MW2 arba Far Cry 2?:|:=
🕐 2009-12-18 14:37 #14
Tai ka siulot palost ant geforce 6200
🕐 2009-12-18 17:36 #15
Dainiuszs parašė:
Tai ka siulot palost ant geforce 6200


Jei greitas Internetas tai siunti, instaliuoji ir žaidi. Jeigu neveža, žaidimą ištrini. Aišku prieš tai daugmaž pasižiūrėk kokie reikalavimai. Ten kokio GTA4 net negalvok siųstis.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti