📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
call of duty elite
6 žinutės · 3,096 peržiūros
🕐 2011-06-22 12:30 #1
http://www.callofduty.com/elite

kas zino ka apie sita daugiau kokios informacijos ? gal kada pasirodis...
🕐 2011-06-22 12:34 #2
Net išvis negirdėjau apie tai, bet reiks išbandyt gal bus koks tik "Online" be sp ir panašiai.
🕐 2011-06-22 12:36 #3
as tai girdejau kad bus online free kas kas panasau i battlefield play 4 free . tik aisku geriau :)
Redaguota 2011-06-22 12:36
🕐 2011-06-22 12:37 #4
Bet nieko labai gero galim nesitikėt. ;/
🕐 2011-06-22 12:40 #5
as tikiosi tik geriausio jei jau ais call of duty online ir dar uz dyka tai nieko geriau jau nebesitikeciau (party)

http://www.youtube.com/watch?v=c8AMMgZHoQ0
Redaguota 2011-06-22 12:41
🕐 2011-06-22 12:56 #6
Na, bent jau pasijuokt is jusu galima...
CoD Elite NERA atskiras zaidimas, tai lyg patobulinimas CoD serijai, kaip serveris. Zmones nusipirke Elite, tures moketi po pora doleriu kas menesi, bet tures tarsi VIP privilegijas (Gaus atnaujinimus anksciau, pigiau mokes uz zemelapius ir pan.) Sis papildymas absoliuciai sugadins ir taip meslu dvokiancia CoD serija.

Tiem, kas turi bent siek tiek proto, siulau paziuret sito nuostabaus komentatoriaus video: http://www.youtube.com/watch?v=L8mxgGGfduk
P.S. Lietuviskos raides neveikia.
Redaguota 2011-06-22 12:58
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti