Ikeliau i videogaga video, apie futbolininka Lionel Messi. Linkas: http://videogaga.one.lt/video?id=odlzigimapgxwimqno
Patiko? +5. Ikelsiu daugiu ir tik rasykit apie ka.
Nepatiko!
Siaip darbas grazus,bet nepatiko wien delto,kad klipas apie Messi :)
Nesakau,kad jis blogas...
Nu bet jis man nepatinka ir wiskas :)
Nu aisku. :D
Ka kiti mano?
Redaguota 2011-07-04 01:42
as nusprendziau kad mesi yra toks grybas pasibutelis kuris be esmes issi dirbineja http://www.efutbolas.lt/video/vaizdas-irasas-byloja-kad-pepe-neliete-alveso-kojos-667.html va pavizdys apie alvesa http://www.efutbolas.lt/video/l-messi-pries-real-fanus-643.html http://www.efutbolas.lt/video/real-tv-prisimine-ir-pernykscius-s-busquetso-zygdarbius-675.html http://www.efutbolas.lt/video/ar-uefa-imsis-veiksmu-pries-barca-aktorius-668.html
barcelona kartu su lioneliu mesiu "laimejo cl final ir vel aktoriniasi sugebejimais ir teiseju pagalba. CRISTIANO RONALDO THE BEST CR7
nieks man ne papriestaraus ?
Redaguota 2011-07-05 07:43
Owis ar nebusi mano giminaitis :D man messi taip pat kazkaip nelabai o ronaldo mano favoritas kiekviena real madrid match ziuru ;)
BARCA FTW ! L.Messi is the best.
Redaguota 2012-02-10 18:36
Nepatiko! Nes Messi yra GRYBAS(puke), O Ronaldo tai BEST!(cool)
Aš niekaip negaliu išsirinkt iš šių dviejų futbolininkų vieno :D
Redaguota 2012-01-03 16:06
Man tai Ronaldo yra tik tai nevykęs pasaulio sutvertas futbolininkas, o pats žemo lygio parodymas yra kai jis pavyzdžiui išspiria vartininkui iš rankų kamuolį ir įmuša įvartį arba kai pats nukrenta ir apsimeta jog jam kažkas pataikė į koją ar pnš. L.Messi geresnis mano manymu, o dar geresnis tai Frank Lampard.
Andan dar pamiršai pasakyt, kad jis yra pagirūnas.
Redaguota 2012-02-10 18:34
nu geresnis jis uz ta messi tai tikrai ... deshov jo pagirunas fule paziurek dbr jis nevaidine i normaliai losia ne per daug driblingouja ir pns ...