GAMERIS
.LT
📰 Naujienos
💬 Forumas
🔍 Paieška
👤
Prisijungti
Registruotis
GAMERIS
.LT
✕
📰 Naujienos
💬 Forumas
👤 Prisijungti
✏️ Registruotis
Pradžia
›
Forumas
›
Žaidimų pagalba
›
farming simulator 2011 multiplayer
farming simulator 2011 multiplayer
3 žinutės · 3,531 peržiūros
N
narko
Naujokas
26 žinutės
🕐 2011-11-01 13:07
#1
farming simulator 2011 multiplayer imanoma ar ne? (su piratke)
Vytenis
Narys
310 žinutės
🕐 2011-11-01 13:08
#2
kaskada pries 1 metus topaties klausiau , tai gavau atsakima reikia laukti kol atsiras Crackas ar kaskas tokio ant multiplayer ... o dabar tai nezinau :(
jutas
Veteranas
1184 žinutės
🕐 2011-12-01 18:38
#3
Tai neatsirado crack ? :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai.
Prisijungti