📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Koki zaidima dabar zaidzet?
181 žinutės · 59,812 peržiūros
🕐 2011-12-13 15:09 #1
Koki zaidima dabar zaidzet? Parasykit apatcioje zaidimo pavadinima.

Dabar patc nezaidziu kaip tik jieskau koki nors pazaisti.
🕐 2011-12-13 15:10 #2
Tokių durnų temų vis daugėja ir matosi su kokiais aukštais IQ koficientais žmonės lankosi gameryje... Beje tokią temą jau yra sukurta...
🕐 2011-12-13 15:10 #3
as tai assassin creed brotherhood katik perejau ;)
🕐 2011-12-13 15:10 #4
modern warware 3
🕐 2011-12-13 15:14 #5
Andan parašė:
Tokių durnų temų vis daugėja ir matosi su kokiais aukštais IQ koficientais žmonės lankosi gameryje... Beje tokią temą jau yra sukurta...



Tegul buna sukurta ta tema man nera skyrtumo.Negi zmones zais vis tuos patcius zaidimus visa gyvenima? Ir seip sukuriau tema tam kad pasiziureti ka zaidze zmones ir is ju isdestytu zaidimu patc gal isbandysiu kuriuos nors.
🕐 2011-12-13 15:17 #6
Galėjau to paklausti ir pasiūlikite žaidimą temoje..
🕐 2011-12-13 15:19 #7
Andan parašė:
Galėjau to paklausti ir pasiūlikite žaidimą temoje..



Tegul raso ka zaidze gal man idomu?..
🕐 2011-12-13 16:54 #8
na db losiu Killing Floor Versija 1030 pati naujausia isbandyk zombiai pasikeite ir ira 7 nauji ginklai :)
🕐 2011-12-13 17:00 #9
serious sam 3 BFE
🕐 2011-12-13 17:02 #10
onexcv parašė:
serious sam 3 BFE


Ar kartais piratinese versijose neturi persekioti nemirtingas skorpionas? ;D
🕐 2011-12-13 17:03 #11
Dabar žaidžiu Minecraft, Call of Juarez Bound in Blood, Red Alert 3
🕐 2011-12-13 17:12 #12
Dumblas- nzn man kazkur prie tiltu visus priesus suvarau ir pelike praded ratu suktis, y dangu ziuredama ;DDD
🕐 2011-12-13 17:59 #13
Tema gan kvailoka , bet what the heck .... Retai kada jau minecraft žaidžiu , bet su pusbroliu dar pažaidžiam ;) Šeip biškį užkabino SSf Iv ( Super street fighter 4 for future refferance) Bandau perprasti combo ... Aj ir dar black ops su bot'ais pažaidžiu :3
🕐 2011-12-13 18:00 #14
Sp00n parašė:
Koki zaidima dabar zaidzet? Parasykit apatcioje zaidimo pavadinima.

Dabar patc nezaidziu kaip tik jieskau koki nors pazaisti.
Zaidzet ? Really bro ?
🕐 2011-12-13 18:06 #15
GrizZzLy parašė:
[quote]Sp00n parašė:
Koki zaidima dabar zaidzet? Parasykit apatcioje zaidimo pavadinima.

Dabar patc nezaidziu kaip tik jieskau koki nors pazaisti.
Zaidzet ? Really bro ?[/quote]

Zinau nemoku gramatikos normalei.:D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti