Koki zaidima dabar zaidzet? Parasykit apatcioje zaidimo pavadinima.
Dabar patc nezaidziu kaip tik jieskau koki nors pazaisti.
Tokių durnų temų vis daugėja ir matosi su kokiais aukštais IQ koficientais žmonės lankosi gameryje... Beje tokią temą jau yra sukurta...
as tai assassin creed brotherhood katik perejau ;)
Galėjau to paklausti ir pasiūlikite žaidimą temoje..
na db losiu Killing Floor Versija 1030 pati naujausia isbandyk zombiai pasikeite ir ira 7 nauji ginklai :)
Dabar žaidžiu Minecraft, Call of Juarez Bound in Blood, Red Alert 3
Dumblas- nzn man kazkur prie tiltu visus priesus suvarau ir pelike praded ratu suktis, y dangu ziuredama ;DDD
Tema gan kvailoka , bet what the heck .... Retai kada jau minecraft žaidžiu , bet su pusbroliu dar pažaidžiam ;) Šeip biškį užkabino SSf Iv ( Super street fighter 4 for future refferance) Bandau perprasti combo ... Aj ir dar black ops su bot'ais pažaidžiu :3