Tai štai... Reikia žinoti kokia geriausia antivirusinė. Kai išsirinkot kuri prašau parašykit komentaruose kuo ji geresnė už kitas. Iš anksto ačiū!:)
Žinoma, kad geriausia Kaspersky, bet Avira tai ir pamiršai...
Eset Smart Security tikrai gera nedaug pc resursu naudoja . Lengvai valdoma .
Pats naudoju Avast ir nesigailiu
ar negalejai avira pridet o as buvau naudojes avast tai ta antivirusine ant saves viruse skelbe :D
dar mazas budamas turejau panda tai ta labai gera
Nod 32 labai ilgai naudoju ir nesigailiu :)
Eset smart security leido pasijust saugiam. Prieš tai turėj ir Nod 32 ir AVAST, ir AVG, bet tik Eset smart security sekmingai dorojasi su virusais.
Beje su Kaspersky teko taip pat susidurt, tai galiu pasakyt, kad irgi labai gera antivirusinė.
Redaguota 2012-03-03 19:22
as norton antivirus naudoju ir man gerai :D