📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
ar apsimoka pirk?
28 žinutės · 9,338 peržiūros
🕐 2012-01-31 15:32 #1
sveiki,noreciau paklaust ar apsimoka pirkt toki kompa uz 550Lt:

AMD athlon (tm) 64 procesor 3200+ 2.01, 1.5gb ram, vaizduske 512mb, 240hdd,monikas 17
🕐 2012-01-31 15:37 #2
Ziurint is ko, ir ar padeveta ilagai?
🕐 2012-01-31 15:44 #3
laukasxx parašė:
Ziurint is ko, ir ar padeveta ilagai?


is draugo , dar sake kad 3 branduoliu ir neturetu jau but labai padrostas
🕐 2012-01-31 16:00 #4
Nu 3 branduoliai nežinau bet athlon tai ojojoj ir amd procas jei intelis koks tai apsimokėtu. Pataupyk ir gausi geresni. O čia laptop ?
🕐 2012-01-31 16:02 #5
Owner parašė:
Nu 3 branduoliai nežinau bet athlon tai ojojoj ir amd procas jei intelis koks tai apsimokėtu. Pataupyk ir gausi geresni. O čia laptop ?


stacionarus
🕐 2012-01-31 16:02 #6
pataupyk :)
🕐 2012-01-31 16:10 #7
pukkiz parašė:
[quote]Owner parašė:
Nu 3 branduoliai nežinau bet athlon tai ojojoj ir amd procas jei intelis koks tai apsimokėtu. Pataupyk ir gausi geresni. O čia laptop ?


stacionarus[/quote]


Gi sako zmogus kad pataupytum.
Bet jei dar nesiojamas tai š
🕐 2012-01-31 16:15 #8
nu seip man galingesnio ir nebereik wstk as zaidimus retai losiu
🕐 2012-01-31 16:18 #9
NEAPSIMOKA CIA NE KOMPAS O TIKRAS GRIUVENA KURIS KAINUOJA 150lt
🕐 2012-01-31 16:20 #10
🕐 2012-01-31 16:24 #11
Owner parašė:
Nu 3 branduoliai nežinau bet athlon tai ojojoj ir amd procas jei intelis koks tai apsimokėtu. Pataupyk ir gausi geresni. O čia laptop ?
Ir kuom amd procai blogesni už intel ? Aš pvz naudoju AMD Phenom BE 6x2.8 ir esu labai patenkintas ... Mano senasis kompas buvo su athlon ir veikė tikrai gerai -_-
🕐 2012-01-31 16:32 #12
zodziu reiks dar gerai pati pc apziuret,gal ir uz mazesne kaina atiduos ir dekui uz nuomones(cool)
🕐 2012-01-31 16:32 #13
Aham mokšei yra amd phenom su 2 branduoliais 3,20ghz vaizduškė radeon *naju. 4gbram ir mc lag o intel i3 3,10 4gb ram no lag vaizduška geforsas 360gt atroda :D
🕐 2012-01-31 16:34 #14
Owner parašė:
Aham mokšei yra amd phenom su 2 branduoliais 3,20ghz vaizduškė radeon *naju. 4gbram ir mc lag o intel i3 3,10 4gb ram no lag vaizduška geforsas 360gt atroda :D
Gal kompas pats senesnis ir jeigu su 2 bronduoliais tai nieko keisto ... Ir ant Intel'io ant max nustatymu ?
🕐 2012-01-31 16:36 #15
KAs be ko ir servas eina ant 15ppl :D nes intikas negeras ant hamachi kuriu :D O mano intelis 2branduoliu :D šjaip tevai sako rinkis kompą koki nori tai pasiemiau :) the run max 100fps nfs einna :D daugiaubiški :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti