sveiki,noreciau paklaust ar apsimoka pirkt toki kompa uz 550Lt:
AMD athlon (tm) 64 procesor 3200+ 2.01, 1.5gb ram, vaizduske 512mb, 240hdd,monikas 17
Ziurint is ko, ir ar padeveta ilagai?
Nu 3 branduoliai nežinau bet athlon tai ojojoj ir amd procas jei intelis koks tai apsimokėtu. Pataupyk ir gausi geresni. O čia laptop ?
nu seip man galingesnio ir nebereik wstk as zaidimus retai losiu
NEAPSIMOKA CIA NE KOMPAS O TIKRAS GRIUVENA KURIS KAINUOJA 150lt
zodziu reiks dar gerai pati pc apziuret,gal ir uz mazesne kaina atiduos ir dekui uz nuomones(cool)
Aham mokšei yra amd phenom su 2 branduoliais 3,20ghz vaizduškė radeon *naju. 4gbram ir mc lag o intel i3 3,10 4gb ram no lag vaizduška geforsas 360gt atroda :D
KAs be ko ir servas eina ant 15ppl :D nes intikas negeras ant hamachi kuriu :D O mano intelis 2branduoliu :D šjaip tevai sako rinkis kompą koki nori tai pasiemiau :) the run max 100fps nfs einna :D daugiaubiški :D