Sveiki, taigi atsitiko bėda. Kai noriu filmuoti su Fraps, man viskas įsirašo gerai, HQ video, bet, bet yra bėda. Nėra garso... Bandžiau viską - vistiek tas pats. Gal filmuoti su kita programa ? Kuria ? Sukokia filmuoja pvz. Dowexx, FifaEvolutionify, tadaz977 ? Atsiprašau, kad kaikurios čia paminėjau, gal jiems tai truputi reklama, bet visgi, ką man daryti ?
Ar bandai ten kur graso irasymo nustatymai yra pakeisti nuo multichanel ant stereo?
Arba kokia varnele esi (ne)uzdejas
Redaguota 2012-05-16 18:07
As tai pat filmuoju su Fraps viskas eina gerai . Tik pereik per nustatymus ir paziurek .
Frapsuose man yra uždėta varnelę ant Record Sound, Use windows input, Full-Size, 30fps. O Sound Device yra Microphone (High Definition Audio), Sound Input Default.
Žinau kad čia biški neitema bet kūr nustatei 30 fps dėkis ant 60 .. Būs žymiai gražiau/dailiau žiurint tą video.
Gryštant į tema ... Ar tu isitikines kad nuspaudei Record windows sounds?
Tau dar GALBŪT gali reikėti nuspausti "Monitor Aero Desktop".. (Man kartais vien dėl jo nerecordina balso)..
Beto... Kokia tavo frapsu versija? Būtu neprošal atsinaujint
Redaguota 2012-05-16 19:49
Nu va, kileriux, pagavai mane :) Frapsai seni, 2.8.0, build 6345. Iškur dabar parauti crackinta tokia versija ?
Is googles ... parasyk googlei Fraps 3.5.0 craked version download ir viskas
http://www.mediafire.com/?za1swiflqoqas3r Va FRAPS 3.5.0 parsiuntimas :)