📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Padėkit del video
8 žinutės · 3,649 peržiūros
🕐 2012-05-17 17:09 #1
Sveiki norėjau paklaust gal žinot su kokia programa sugreitint video ir kaip Ir kodėl kai filmuoju su fraps man nusifilmuoja daug
🕐 2012-05-17 17:14 #2
Nusifilmuoja daug ? Kiek filmuoji tiek ir yra , tik sukonvertint reik , kad maziau uzimtu .
🕐 2012-05-17 17:14 #3
Su sony vegas pasirink vieta kur nori greitint ir spaudi s po to laikidamas mažink tą atkarpą :) po to kur jau nebereik greitint toj vietoj spausk vėl s
🕐 2012-05-17 17:16 #4
sulėtint/pagreitint tikriausiai ir pats zinai kad su sony vegasu galima stai pamokėlė http://imagination.lt/movie-greitinimas-letinimas-t14723.html
🕐 2012-05-17 17:19 #5
saulius1 parašė:
sulėtint/pagreitint tikriausiai ir pats zinai kad su sony vegasu galima stai pamokėlė http://imagination.lt/movie-greitinimas-letinimas-t14723.html


Šitas prastas tutorialas :)
🕐 2012-05-17 17:56 #6
ty
pabandysiu
🕐 2012-05-17 18:41 #7
gonas3> Tu nors turi "vegas"?
🕐 2012-05-17 22:01 #8
nu
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti