📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Del GTA IV Install
11 žinutės · 3,740 peržiūros
🕐 2012-05-26 23:41 #1
Tai va atsiunciu GTA IV nes nes perinstoliavau Windows paliedziu instala ir pradzioj install ismeta va ka
http://www.part.lt/img/c47d3ac53a6868200640cb6d2f81a440498.jpg
ir man tai niekada neebuvo nes nepirma karta ant situ windows gta iv instalinu ir viskas ok budavo o db kazka metyt pradejo plz padekit :(
Redaguota 2012-05-26 23:46
🕐 2012-05-27 00:20 #2
pas tave gal xp?
🕐 2012-05-27 00:21 #3
ne pas mane vista
🕐 2012-05-27 00:22 #4
....
🕐 2012-05-27 01:01 #5
Nu tai vista ko noreti.
🕐 2012-05-27 03:59 #6
Bandyk nauja install'a parsisiusti. Gal pazeistas yra :)
🕐 2012-05-27 09:01 #7
vista pikliavoja cie pastave greiciausiai o jeigu is partu siunteis tai toumet pazeistas kaip darkgoo sake gali buti
🕐 2012-05-27 10:12 #8
bandyk siustis nauja, jeigu neveiks tai tada windows kalti man atrodo, arba kazko truksta, pas tave reikalavimai atitinka kompiuterio sitam zaidimui ?
🕐 2012-05-27 12:43 #9
viskas ok su pc man anksciau budavo viskas gerai ant vistos tu poaciu windows kur dabar

ir gta siunciau is gamerio
Redaguota 2012-05-27 12:43
🕐 2012-05-27 12:50 #10
wwaassdd123 parašė:
viskas ok su pc man anksciau budavo viskas gerai ant vistos tu poaciu windows kur dabar

ir gta siunciau is gamerio

Siuskis Se7en, efektyvesni ;)
🕐 2012-05-27 13:29 #11
Pabandyk setupo shortcutą nukopijuot ant darbalaukio ir per properties-> compatibility nustatyt ant Windows XP (Service Pack 2) tada ijunk tą shortcutą, gal veiks :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti