🕐 2012-05-29 14:59
#1
Sveiki noreciau isigyti telefona nuo 50 iki 120lt gal turit pasiulymu?
ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D
ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D
tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D
tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D
ponasvelnes parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D