📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Geras Telefonas
21 žinutės · 6,807 peržiūros
🕐 2012-05-29 14:59 #1
Sveiki noreciau isigyti telefona nuo 50 iki 120lt gal turit pasiulymu?
🕐 2012-05-29 15:04 #2
Eit i gariunus
🕐 2012-05-29 15:06 #3
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D
🕐 2012-05-29 15:09 #4
ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D

Nokia 330 yra GPS navigatorius
🕐 2012-05-29 15:12 #5
ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D

http://nokiamuseum.com/ Siulau pasidomet, nes kolkas as ir manau 33% gameriu yra susidare apie tave nuomone 7metis vaikas, kuris geria savo slapima.
🕐 2012-05-29 15:21 #6
Nokia 3310 FTW !
🕐 2012-05-29 15:29 #7
tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D

http://nokiamuseum.com/ Siulau pasidomet, nes kolkas as ir manau 33% gameriu yra susidare apie tave nuomone 7metis vaikas, kuris geria savo slapima.[/quote]

Tu moki skaityti mintis :O
🕐 2012-05-29 16:14 #8
Uz tokia suma abejoju ar labai gera telefa parausi.
🕐 2012-05-29 17:50 #9
Man ten jau super gero nereikia gal kas zino web koky kur telefonu yra
🕐 2012-05-29 18:10 #10
:/
Redaguota 2012-05-29 18:16
🕐 2012-05-29 18:16 #11
Hmm.. 50 - 120 Lt.. Manau už tiek išeitų neblogas bėgimo treniruoklis ar dar kas nors, kas padėtų stiprinti kojas, net ir telefono nereiks, kaip mat nubėgsi, žiniai pranešti.. :3

~ Obv. Troll.
🕐 2012-05-29 18:40 #12
tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D

http://nokiamuseum.com/ Siulau pasidomet, nes kolkas as ir manau 33% gameriu yra susidare apie tave nuomone 7metis vaikas, kuris geria savo slapima.[/quote]



nebepasakok cie savo gyvenimo nes mes cie visi susirinke ne tam kat klausiti kaip kaskoks zombie kid drinks his piss
🕐 2012-05-29 19:05 #13
ponasvelnes parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
nokia plita dar zinoma kaip nokia 330 :D :D

http://nokiamuseum.com/ Siulau pasidomet, nes kolkas as ir manau 33% gameriu yra susidare apie tave nuomone 7metis vaikas, kuris geria savo slapima.[/quote]



nebepasakok cie savo gyvenimo nes mes cie visi susirinke ne tam kat klausiti kaip kaskoks zombie kid drinks his piss[/quote]
'


Ne nu tu aborto klaida. 330 :D Rašyti nemoki ar per mažai skaičių ir raidžių pažysti?

Edit: Nokia 3310

Beto gali padeveta koki Xpressmusic nusipirkti, paprasta.
🕐 2012-05-29 19:14 #14
Koki nudeveta ir nuvalkiota gal ir turguje (gariunuose ir t.t) parautum uz tokia suma....

Taciau tokio telefono as nezinau...
Redaguota 2012-05-29 19:14
🕐 2012-05-29 19:23 #15
Dar gali padielka nusipirkti.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti