🕐 2012-05-31 16:14
#1
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)
justys444 parašė:
aIW buvo nulaužęs. Bet, kaip kai kurie tikriausiai žinote, korupcijos aukos Activision, uždarė aIW. Nemanau, kad yra kitokių būdų nelegalei žaisti šį žaidimą Multiplayer rėžime.
O pirkti Black Ops tikrai neapsimoka, pinigų švaistymas.
Mantizzz parašė:
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)
ponasvelnes parašė:
[quote]Mantizzz parašė:
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)
]justys444 parašė:
numeris345, nejuokauk. Net nelįskit į aRev! Turiu kontaktų iš aIW (buvusių Staff'ų), jie patvirtino, kad aRev yra virusas. Be to, aRev ir aIW visiškai neturi nieko bendro, aIW (po žlugimo), skilo į dvi puses, FourDeltaOne (legalių, Steam žaidėjų versija, sukurta NTAuthority, buvusio aIW Staff'o, pats asmeniškai ją žaidžiu) ir AlterRevolution, žaidėjų bendruomenė kurie tiesiog norėjo išlikti draugais su žmonėmis, su kuriais susipažino aIW, ir dabar tik diskutuoja, o ne žaidžia - nelegaliai. Bet jau krypstu nuo temos.. ;D
Anyway, Black Ops nelegaliai nepažaisi, kaip jau tikriausiai ir supratai, Mantizzz.
Oh.. And.. ponasvelnes, paskaičius tavo replikas, tau drąsiai galima skirti gameris.lt komiko vardą.. Tikrai ne vieno žaidimo Mp rėžimas yra nulaužtas, taip pat kaip ir Sp..