📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
call of duty black ops multiplayer nulauzimas
13 žinutės · 5,350 peržiūros
🕐 2012-05-31 16:14 #1
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)
🕐 2012-05-31 16:15 #2
Nu tai pirk tada ir vsio
🕐 2012-05-31 16:18 #3
neturiu pinigu :DDD
🕐 2012-05-31 17:02 #4
aIW buvo nulaužęs. Bet, kaip kai kurie tikriausiai žinote, korupcijos aukos Activision, uždarė aIW. Nemanau, kad yra kitokių būdų nelegalei žaisti šį žaidimą Multiplayer rėžime.
O pirkti Black Ops tikrai neapsimoka, pinigų švaistymas.
🕐 2012-05-31 17:18 #5
justys444 parašė:
aIW buvo nulaužęs. Bet, kaip kai kurie tikriausiai žinote, korupcijos aukos Activision, uždarė aIW. Nemanau, kad yra kitokių būdų nelegalei žaisti šį žaidimą Multiplayer rėžime.
O pirkti Black Ops tikrai neapsimoka, pinigų švaistymas.

Tai kitaip ir nepazaisi jeigu nepirksi.
🕐 2012-05-31 17:18 #6
man atrodo kai alteriw net uzdare jie velatsirado http://alterrev.net/ cia tie patys ir jie dabar arba jau nulauze blackopsa arba dar dirba prie to bent jau zinau kad MW2 jau nulauze. ten nueini i oruma ir ten rasi manau.
🕐 2012-05-31 17:19 #7
Mantizzz parašė:
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)




deje beveik visi geimai piratams galima losti tik sp o jeigu butu mp tai toumet niekas beveik nepirktu geimu ir visos kompanijos bonkrutoutu ir bebebutu geimu tat dziaukites kat nors gaunat nemokamai pazaisti :)
🕐 2012-05-31 17:22 #8
ponasvelnes parašė:
[quote]Mantizzz parašė:
sveiki,gal kasnors zinote kaip nulauzti black ops multiplayer?visur ieskojau google youtube ir t.t. nerandu...gal jus zinote kaip? :)




deje beveik visi geimai piratams galima losti tik sp o jeigu butu mp tai toumet niekas beveik nepirktu geimu ir visos kompanijos bonkrutoutu ir bebebutu geimu tat dziaukites kat nors gaunat nemokamai pazaisti :)[/quote]
tai ko noreti,viska tik duok ir duok. :D nemokamai. :D
🕐 2012-05-31 17:28 #9
numeris345, nejuokauk. Net nelįskit į aRev! Turiu kontaktų iš aIW (buvusių Staff'ų), jie patvirtino, kad aRev yra virusas. Be to, aRev ir aIW visiškai neturi nieko bendro, aIW (po žlugimo), skilo į dvi puses, FourDeltaOne (legalių, Steam žaidėjų versija, sukurta NTAuthority, buvusio aIW Staff'o, pats asmeniškai ją žaidžiu) ir AlterRevolution, žaidėjų bendruomenė kurie tiesiog norėjo išlikti draugais su žmonėmis, su kuriais susipažino aIW, ir dabar tik diskutuoja, o ne žaidžia - nelegaliai. Bet jau krypstu nuo temos.. ;D
Anyway, Black Ops nelegaliai nepažaisi, kaip jau tikriausiai ir supratai, Mantizzz.
Oh.. And.. ponasvelnes, paskaičius tavo replikas, tau drąsiai galima skirti gameris.lt komiko vardą.. Tikrai ne vieno žaidimo Mp rėžimas yra nulaužtas, taip pat kaip ir Sp..
Redaguota 2012-05-31 17:31
🕐 2012-05-31 18:01 #10
nu ka padarysi... :(
🕐 2012-05-31 18:14 #11
Bet užtai yra MW3 :D
🕐 2012-05-31 18:38 #12
as bandziau ta mw3 mp,tai ten tasptats kaip mw1...
🕐 2012-05-31 18:59 #13
justys444 parašė:
numeris345, nejuokauk. Net nelįskit į aRev! Turiu kontaktų iš aIW (buvusių Staff'ų), jie patvirtino, kad aRev yra virusas. Be to, aRev ir aIW visiškai neturi nieko bendro, aIW (po žlugimo), skilo į dvi puses, FourDeltaOne (legalių, Steam žaidėjų versija, sukurta NTAuthority, buvusio aIW Staff'o, pats asmeniškai ją žaidžiu) ir AlterRevolution, žaidėjų bendruomenė kurie tiesiog norėjo išlikti draugais su žmonėmis, su kuriais susipažino aIW, ir dabar tik diskutuoja, o ne žaidžia - nelegaliai. Bet jau krypstu nuo temos.. ;D
Anyway, Black Ops nelegaliai nepažaisi, kaip jau tikriausiai ir supratai, Mantizzz.
Oh.. And.. ponasvelnes, paskaičius tavo replikas, tau drąsiai galima skirti gameris.lt komiko vardą.. Tikrai ne vieno žaidimo Mp rėžimas yra nulaužtas, taip pat kaip ir Sp..
]



tai tu te zinai cod geimus as kalbejau apskritai o ne apie activision kuri turi tikrai durna apsauga kat ja nulauzia ir losia zmones online pasimokintu is bf3 ir kitu geimu tai tikrai niekas nenulaustu komike didisis matei nors viena ubisoft geima kuri online lostu piratai ? is nauju aisku arba blizard diablo 3 tikrai aijna ane losti ? arba bf 3 irgi aijna ane as tau simta geimu galiu isvardinti o sega isvisa net nesvajok losti ju geimu net per lan apie naujus kalbu
Redaguota 2012-05-31 19:00
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti